Nízko uložená placenta + krvácanie v 13. týždni + 3 dni

natusqa123
28. jan 2024

Ahojte tento týždeň v pondelok som začala krvácať ale.dost silno išla som hneď na pohotovosť a ostala som ležať v nemocnici lenže po vrátený domov z nemocnice opäť začala som špiniť nie krvácať ale beriem Duphastom 2xdenne
Co myslite bude všetko ôk alebo nie ? Mate stým.niektora skúsenosť..ozaj mam vraj veľmi nízko uloženú placentu.
Kedy sa mi vlastne by mala posunúť vyšsie ďakujem za odpovede.

rurutiax
28. jan 2024

Ona sa vytiahne ako bude progresovať tehotenstvo.

natusqa123
autor
29. jan 2024

@rurutiax ďakujem a je potom normálne ze aj krvácať môžem ale popritom dieťatko je ok?

kiki68
29. jan 2024

Musis co najviac lezat, nic nedvihat, ziadne veci kde priamo klacis na kolenach a pod. To dost pomoze z vlastnej skusenosti. To spinenie budes mat mozno Este dost dlho. Ja som mala teda dlho. Ale vsetko dobre dopadlo

arexka
29. jan 2024

Ja som mala tiež placentu nízko a špinila som celý prvý trimester s prestavkami brala som progestenalle odspodu 2x denne doktor vravel že bábätko je v poriadku žiadnu tekutinu nevidel nič..to špiennie zmizlo akonáhle začal druhy trimester a zároveň sa placenta aj posunula hore na zadnu stenu 🙂 tiež som bola vystrašená cely prvy trimester kôli tomu spineniu raz som mala aj krv ..bola som aj po MA tak som sa bala stale ze to nedopadne dobre ale našťastie čakáme zdrave babo momentálne som v 25 tt a žiadne problémy už male kope pekne 🙂 to vam prejde asi ako mne ked sa placenta posunie hore mna ubezpečoval doktor ze ona sa vytiahne aj sa stalo a to už som si čítala rozne scenare keby ostala dole ze hrozi cisarsky a len ležať ..ja fungujem normálne mám ešte staršiu dcerku sa o ňu staram varim o domácnosť sa staram atd ale aj odychujem všetko z mierou

snowflakenel
29. jan 2024

@natusqa123 ja som teraz v lete na zaciatku tehotenstva krvacala ako pri menzese. Dali mi duphaston a kludovy rezim. Niektore dni som krvacala silnejsie,,inokedy slabsie.
Trvalo to asi 6 tyzdnov....no na nervy. Len som bola doma, lezala, stresovala. Potom to slablo, postupne, no slablo. Este aj utrogestan mi predpisali,,striedala som rano a vecwr duphaston a na obed utros.
Viem, je to tazke, no oddychuj a ber lieky

snowflakenel
29. jan 2024

@natusqa123 ano, ja som to tak mala

natusqa123
autor
10. feb 2024

@snowflakenel a ako to dopadlo ?

natusqa123
autor
10. feb 2024

@snowflakenel ďakujem

snowflakenel
10. feb 2024

@natusqa123 o 2 tyzdne mam termin. Uz ti je lepsie?

natusqa123
autor
10. feb 2024

@snowflakenel no kukaj tu tak držím palce áno lepšie.uz teraz mierne spinim ale neje to také zlé.. len teraz ma trápi druhá..vec začala som.citit pohyby oco si skôr teraz som.v 15+2 a 3dni už necítim nič cítim.sa ako keby som.uz nebola tehotná.. tak sa obávam ci sa nemohlo niečo stať ale dúfam ze nie..lebo to je ešte maličké asi preto necítim pravidelne každý deň

snowflakenel
10. feb 2024

@natusqa123 jooooj, to je malunke este. Pohyby tak skoro,,neviem. Ja som tak cca.od 18tt zacala citit. Ale to je individualne. A aj tak niektore dni.nic a potom zas. Zintezivnilo sa to po tom 20-22 tt.

natusqa123
autor
10. feb 2024

@snowflakenel myslite ? Takže sa nemám obávať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre