Nočné krvácanie z nosa počas tehu. Máte skúsenosti?

mimi26
18. feb 2008

Ahojte babky, chcem sa opýtať, či máte niektorá z vás skúsenosti z krvácaním z nosa počas tehotenstva. Cez deň je to úplne v pohode, ale v noci sa pravidelne púšťa krv z nosa ked sa prevraciam zo spánku. a cítim aj tlak do očí. Lekárka mi predpísala ascorutin, ale tam je napísané, že v tehotenstve sa nesmie užívať. Tak čo stým...? ☹ už som zúfalá...

didulka85
8. mar 2010

Bosor, mne krvaca z nosa stale... Niekedy vydychujem krv. Monitor mam niekedy uplne posiaty malymi krvavymi kvapkami. 🙂
Drzim palce, nech sa ti to podari...

bosor
8. mar 2010

ahoj didulka. diky za povzbudenie. to musi byt otras este aj na monitore. znie to ako z hororoveho filmu. Ja zatial dufam, menstruacia sa neobjavila zatial...len nech vydrzi tak do bud tyzdna, kedy budem mat vysledok krvneho testu. pekny vecer zelam

barbyes
8. mar 2010

mne sa tiež stáva, ale iba pri smrkaní, že sa mi spustí trošku krv. ale tiež mi začali krvácať ďasná. a aj ti mešká menzes bosor? a iné príznaky nemáš? dúfam, že sa Vám to podarilo 🙂

zuzulik82
9. mar 2010

ahojte, ja som v 16tt a minulý týždeň mi začala dosť bolestivá nádcha. robia sa mi v nose krvavé chrastičky, mám sucho v nose a vkuse kýcham 🙂 kúpila som si pinosol, ktorý je vraj vhodný pre tehulky, ale to nezaberá. nemáte nejaký typ? tuším nás je tu viac s boľavým noštekom 🙂 poraďte niektoooo...🙂🙂🙂

zuzka1982
9. mar 2010

Ahoj Zuzulik, ja som si kupila Physiomer, co je len morska voda, ale nadcha nepresla uplne. Je to lepsie ako to bolo, no nie je to ono. Moj doktor povedal, ze si treba davat Nasivin, no neskusala som.

zuzulik82
10. mar 2010

Ahoj Zuzi 🙂 Díky za radu, určite vyskúšam, lebo nejde ani tak o tú nádchu ako o tie boľavé ranky v nose. Teraz pozerám že aj ty si 82-ka 🙂 A už máš mimi, či čakáš?

zuzulik82
10. mar 2010

aha, už som si všimla 31tt 🙂 sa tu eštelen rozpozerávam 😀

zuzka1982
10. mar 2010

Ten Physiomer je aj na cistenie nosa, ja som s tym bola celkom spokojna. Aj ked spokojnejsia by som bola bez nadchy 🙂 Mimi este len cakame, este par tyzdnov musime vydrzat 😀

maculienka123
24. jún 2010

ahojte

mam ten isty problem od zaciatku tehu,niekedy to prejde tak na den dva a zase to je naspat.presne ako pisete,krvave chrasticky a neznasam to tam,potom sa ich snazim vysmrkat a potom ma boli cele vnutro nosa.behnem do lekarne a vypytam si nieco na to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre