Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Obavy v tehotenstve

jolanda1111
5. máj 2016

ahojte ja ma velky strah z toho ze babatko bude postihnute, ze bude mat DS,neviem ako to prekonat.staci ked citam vseliake clanky na internete a stav sa len zhorsuje, vysledky u gynek. som mala zatial v poriadku, jedine na morf.sone nam ovedali ze babatko ma mensi nostek, a ten zvyknu mat deti sDS ale ze to sa uz s urcitostou neda povedat, pretoze sme na tom sone boli v neskorsom tyzdni.

candii
5. máj 2016

Kazda zena ma obavy to je to normalne .. len zbytocne nestresujte .. ak.mate pochybnosti chodte na 3d sono tam vsetko pekne ukaze a budete kludnejsia

zabina27
5. máj 2016

@jolanda1111 mozete absolvovat doplnkove vsetky mozne vysetrenia, aby ste mali aku taku istotu ohladom vsetkeho, ale hlavne treba vypnut internet, kupit v knihkupectve nejaku kvalitnu knihu o tehu a starostlivosti o dieta, kde su pisane fakty, informacie, ktore potrebujes a nie prehnane ci vymyslene pribehy neznamych z netu 😉
a bat sa budes este vela vela rokov o to babatko, aj ked uz bude dospelak 😉 no naco citat hovadiny? precitaj si, ako prebieha tehu, co sa deje po tyzdnoch napr, a na ostatne kasli, aj tak to neovplyvnis 😉

lexilaracroft
5. máj 2016

Co sa ma stat sa stane. Mne pri prvom tehu vraveli ze som si kupila vybavicku priskoro ze to prinasa smolu ze mozem potratit atd... a teraz mam krasne dvojrocne dievcatko ktore neposedi skace a vymysla a mam dojem ze je nesmrtelna... :D uz sa vobec nebojim.

jolanda1111
autor
5. máj 2016

dakujem zienky, asi mate pravdu, ved je vela pripadov ze sa narodi zdrave babatko, tak aj my mame sancu.len viete ako to je, staci ze vas nieco napadne a uz hladate na webe...

sabinka777
8. máj 2016

Ahojte som 33 tizdni a doktor mi napisal do kniski tieto znaki a neviem co su to a bojim sa troska Leu 14,24 Ery 3,62 Hb 87 Htk 0,29 Tromb 45,6,90

adalea
8. máj 2016

To je krvný obraz. Podľa výsledkov si anemická a máš trochu zvýšené biele krvinky, čo môže znamenať zápal. Moč máš v poriadku? Berieš železo?

sabinka777
8. máj 2016

@adalea moc mam poriadku hej berem na zelezo tabletki a to moze hrozit volaco babetku

adalea
8. máj 2016

Myslím, že nie, nestresuj, ak by to bolo niečo vážne Dr. by to určite riešil. Zvýšené Le môžu byť z hocičoho, aj zo zuba. Ani o tom nemusíš vedieť

Tu začni písať odpoveď...

Odošli