Odlučujúca sa placenta
Nikde som nenasla skusenosti s odlucovanim placenty v skorsom stadiu tehotenstva. Som v 15 tyzdni dosla som z nemocnice a zaujima ma ci ste uspesne a bez problemov donosili babatko aj ked ste mali tento problem. Dakujem
Nikde som nenasla skusenosti s odlucovanim placenty v skorsom stadiu tehotenstva. Som v 15 tyzdni dosla som z nemocnice a zaujima ma ci ste uspesne a bez problemov donosili babatko aj ked ste mali tento problem. Dakujem
@malinkamala ako ste dopadli?