Odtečenie plodovej vody v 22 týždni tehotenstva

domyyy
30. sep 2012

Prosím mamičky, ktoré poznáte podobný prípad alebo ste to zažili a odtekala vám voda v 22.týždni čo to môže znamenať, je nejaká šanca, že dieťatko sa zachráni, dá sa to zastaviť alebo narodilo sa vám dieťatko takto skoro? Mamička,ktorej sa to stalo je teraz v nemocnici, neviem čo sa deje len mi prosím vás napíšte čo sa ešte dá robiť. Ďakujem!!

melmel78
13. sep 2020

Veľmi smutná téma 😔 a hoci mám dávno po pôrode stále si čítam vaše príbehy. Aj ja som bola jednou z vás pred 4 rokmi ale nedopadlo to dobre. Teraz už som mamou 1,5 ročného chlapčeka. Myslím na každú z vás aby ste dobojovali do šťastného konca ❤

evuliacik26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikol889988
14. sep 2020

@holandia ahoj teraz citam ako si myslela ze to bolo z mykoz... to temesvaryho test aj nato regauje? tiez som mala pozitivne vlozku v ktroej som prisla potom dalsiu od nich a odvtedy mam negativne neviem ako bude zajtra sono mam strach lebo vcera co robili bolo ze spodna hranica.. ale odvtedy mam testy negativne sem tam ma pichne dole ale snazim sa byt pokojna a verim ze sa mi nepusti porod a prezijeme to s malinkou. Hadam zajtra na sone povedia dobre spravy a malinka bude mat dost vody

nikol889988
20. sep 2020

@domyyy ahoj ako ste dopadli? dakujem

majka2211993
23. nov 2020

@evuliacik26 to ma neskutocne mrzi viem ako sa citis 😞

evuliacik26
19. jan 2021

@majka2211993 zajtra bude 6 mesiacov 😔

betka1712
18. jan 2022

@daji dobrý večer, môžem sa spýtať ako vám to nakoniec dopadlo? Ďakujem

daji
19. jan 2022

@betka1712 Dobrý večer, aj Vám odteká?

jumperly1
7. máj 2023

ahojte. je tu niekto kto s tymto teraz bojuje?

marrria1
7. máj 2023

@jumperly1 mne začala plodová voda odtekať v 23tt, ak chces napíš mi správu. Držím palce 🙏❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre