Ostrá bolesť v podbrušku
Ahojte, chcem sa opytat, pobolieva ma poslednych par dni v podbrusku, ked si kychnem, vstanem, zakaslem..Taku ostru bolest zacitim, inak mi je fajn a nekrvacam. Je to okej ci mam skocit na gynekologiu ?
Ahojte, chcem sa opytat, pobolieva ma poslednych par dni v podbrusku, ked si kychnem, vstanem, zakaslem..Taku ostru bolest zacitim, inak mi je fajn a nekrvacam. Je to okej ci mam skocit na gynekologiu ?
@miska0211 ahoj ,môže to byť gynekologicky problém ,ale tiež slepak.