Ovplyvňuje hnačka bábo v tehotenstve?

zuzique
24. aug 2007

Som v 6tt a pred par dnami som sa vratila z dovolenky kde som mala zo stravy 2 dni hnacku a bolest zaludka.. moze hnacka nejako ovplyvnit vyvin babatka? Stale som pila vela vody aby som nebola dehydrovana. K lekarke idem az v pondelok tak ak niekto viete uz skor poradit budem rada. Inak teraz uz sa citim dobre.

h0blinka
24. aug 2007

ahoj zuziqie
uputala ma tvoja temuska 😀 😀
ja som mala v 8tt 5 dni s tymto problem, mala som hnacky a aj som grckala, bola som na pokraji dehydratacie. Sme v poriadku, nijako nam to neuskodilo. Takze nemaj strachy zdrave tehulstvo vydrzi vsetko len znici mamičku 😀 😀

dadulka19
24. aug 2007

zuzique,nemyslím,že hnačka nejak ovplivňuje bábätko 😉...len vyšťaví mamičku 😒 ....dôležité je,aby si vtedy veľa pila a to si robila,takže o.k. 🙂

zuzique
autor
24. aug 2007

🙂 dakujem babule, som sa bala lebo my uz sme mali zajednanu dovcu ked som zistila ze som 4tt no a kazdy ma varoval ze dostanem hnacku co sa aj stalo tak som sa na dovolenke bala ci sa nieco nemoze stat. Ale predtym som uz o tom citala ze treba hlavne pit tak som do seba liala vela vody a dzusov.. 🙂

mirka21
24. aug 2007

ahoj zuzigueja som mala tento problém až do 20tt nemohla som nič zjesť len ovocie a pila som iba minerálky aj to neperlivé dosť som schudla bola som stoho dosť zúfalá ☹ začalo sa to zlepšovať až po 20tt a teraz som pribrala dokonca až 13kg a práve minulý týždeň ma znova 3dni preháňalo no strašné musela som byť len doma ale opeť je to ok len som bola stoho hotová strašne vyslabená pa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre