• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ovplyvňuje hnačka bábo v tehotenstve?

24. augusta 2007 
Som v 6tt a pred par dnami som sa vratila z dovolenky kde som mala zo stravy 2 dni hnacku a bolest zaludka.. moze hnacka nejako ovplyvnit vyvin babatka? Stale som pila vela vody aby som nebola dehydrovana. K lekarke idem az v pondelok tak ak niekto viete uz skor poradit budem rada. Inak teraz uz sa citim dobre.
24. aug 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuziqie
uputala ma tvoja temuska :grinning: :grinning:
ja som mala v 8tt 5 dni s tymto problem, mala som hnacky a aj som grckala, bola som na pokraji dehydratacie. Sme v poriadku, nijako nam to neuskodilo. Takze nemaj strachy zdrave tehulstvo vydrzi vsetko len znici mamičku :grinning: :grinning:
24. aug 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzique,nemyslím,že hnačka nejak ovplivňuje bábätko :wink:...len vyšťaví mamičku :unamused: ....dôležité je,aby si vtedy veľa pila a to si robila,takže o.k. :slight_smile:
24. aug 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: dakujem babule, som sa bala lebo my uz sme mali zajednanu dovcu ked som zistila ze som 4tt no a kazdy ma varoval ze dostanem hnacku co sa aj stalo tak som sa na dovolenke bala ci sa nieco nemoze stat. Ale predtym som uz o tom citala ze treba hlavne pit tak som do seba liala vela vody a dzusov.. :slight_smile:
24. aug 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj zuzigueja som mala tento problém až do 20tt nemohla som nič zjesť len ovocie a pila som iba minerálky aj to neperlivé dosť som schudla bola som stoho dosť zúfalá :frowning2: začalo sa to zlepšovať až po 20tt a teraz som pribrala dokonca až 13kg a práve minulý týždeň ma znova 3dni preháňalo no strašné musela som byť len doma ale opeť je to ok len som bola stoho hotová strašne vyslabená pa :grinning:
24. aug 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok