Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Placenta praevia a hematóm

sojorez
26. júl 2015

Ahoj,
som 23 tt s cerstvou dg. placenta praevia partialis a bonusom - hematomom 3,4*3,9*7,1 cm medzi placentou a maternicou.... nekrvacala dom,nespinila,ziadne bolesti...Mal nieto podobne velky hematom?Co som si presla diskusie,tak sa vacsinou bavite v mm,nie v cm...Dr sa tvaril,ze sa nic nedeje,vraj len kludovy rezim... tak som zvolnila (situacia doteraz: dve dcery,aktivne leto typu bedminton,kupko,vylety...),ale co citam diskusie,tak ich obsah sa mi dost bije s pokojom a laxnostou mojho dr...

ruthike
26. júl 2015

Zijem v uk a tu ak mas placentu praeviu po 20 tyzdni tak ta volaju na sono kazde tri tyzdne a ak sa to neupravi do 28 tyzdna, tak ta sleduju este viac, pricom mas tzv oddych panvoveho dna od toho 20. Tyzdna, teda ziadny styk a zdvihanie cohokolvek tazsieho, ziadne cvicenie a podobne. Ak krvacas tak nasledne pokoj na lozku non stop. Ty mas este k tomu aj hematin, no rozhodne by nemal byt ten tvoj doktor taky relaxovany. Vyhladala by som stanovisko druheho lekara, lebo ak by si zacala krvacat, v tvojom pripade by to mohlo byt dost o zivot.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli