Plod je menší o dva týždne

28. sep 2023

Ahojte mamičky. Dnes som bola na velkom ultrazvuku u pana Dr.Grochala...mala by som byť 21t2d...ale žiaľ , dnes mi povedal že babätko je o dva týždne menšie 😥 poslal ma na genetiku a tam sa dohodneme čo ďalej , či bude odber plodovej vody. Ešte čosi so srdiečkom , ale v strese som zabudla čo mi hovorí , pamätam si len že to nie je až take zle😥 kto sa tomu rozumie môžem odfotiť. Mamičky , taka som nešťastná , uplakana ...vôbec neviem čo si mam o tom myslieť, čo čakať 😥 zažili ste niečo podobné ?? Ako vam to dopadlo? Mam v sebe velmi velky strach😢😢

katarinaforever
28. sep 2023

Ahoj aj ja som bola dnes u Grochala. Menší plod ešte nemusí nič znamenať. Krv si mala v poriadku ? Hodnoty Papp a HCG ?

jaass
28. sep 2023

Je mi to ľúto, hlavne nebuď smutná, babatko všetko cíti❤️ nastav sa pozitívne, že všetko bude v poriadku. Ja mám predcasniatko. Celé tehotenstvo bolo veľmi ťažké. Mne lekár povedal, že synček je o 3 tyzdne menší ale že uvidíme o týždeň. Povedala som mu, že či mam týždeň čakať. Povedal áno🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Nedalo mi, hneď od neho som išla do nemocnice a tam mi zachránili môjho synceka. Hneď ma hospitalizovali, 2x kortikoidy a o 48 hodín akútna sekcia. Nepremýšľala si nad pohotovosťou keď si nekludna?

zuzi0911
28. sep 2023

Bábätko o 2 týždne väčšie či menšie je úplne v norme ...horšie už je 3+...neboj všetko bude v poriadku ❤️

selena_luna
28. sep 2023

Skus pozriet co presne ti napisal k srdiecku. A na predposlednej.kontrole bolo tiez babo mensie o niekolko dni?

autor
28. sep 2023

@selena_luna nerozumiem sa absolutne tomu čo tam píše... a ano , v 13tt bolo všetko v poriadku 😔😔

petronellla87
28. sep 2023

Ahoj moja mala bola cele tehu o dva tyzdne mensia a ku koncu to dobehla🙂 drzim palce✊

autor
28. sep 2023

@katarinaforever áno mala som v poriadku , moja gynekologička nič nespomínala 😔😔

@jaass a to sa ti stalo prosím v ktorom týždni??
@zuzi0911 ja neviem , a prečo chcu brať tu plodovu vodu ?? 😥

@petronellla87 ďakujem😓😓😓

jaass
28. sep 2023

V 31tt, podali kortikoidy práve sa začal 32tt a hneď pôrod 🙂 ak sa cítiš byť smutná, podráždená alebo cítiš, že niečo nie je v poriadku, tak radšej pohotovost. Ale bude dobre neboj sa 🙂

lulu8491
28. sep 2023

Ahoj, ak chceš, môžeš mi poslať fotku správy. Ale zacierni si svoje údaje ;)

autor
28. sep 2023

@lulu8491 máš 😥

natuliatko777
29. sep 2023

To aj ja som mala tiez o viac neh tyzden mensiu a teraz pred porodom je o dva tyzdne vacsia takze vobec sa neboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre