Plod sa nevyvíja tak ako má

majka2503
10. aug 2013

Ahojte babulky.Chcem sa spytat...pred 2 tyzdnami som bola u gynekologa,ktory mi potvrdil tehotenstvo,povedal mi,ze podla menstruacie som v 7. tyzdni,ale podla velkosti plodu som v 5.tyzdni.Povedal mi,aby som prisla o 2 tyzdne...tak som u neho bola tento tyzden a povedal mi,ze plod je prilis maly na 9.tyzden,ma len 15mm(za 2 tyzdne narastol o 2mm).Hned ma vypisal na PN-ku,nasadil mi hormon progesteron,nakazal mi,aby som oddychovala,vela lezala,sedela-proste co najmenej sa hybala.Taktiez mi povedal,ze tam nevidi akciu srdca,mam naznak zltkoveho vacku,kazal mi aby som som prisla o tyzden na kontrolu,ale,ze to nevidi nejak pozitivne... Viete mi prosim niekto poradit?

althejka
10. aug 2013

poradit asi nie, skor dodrziavat co povedal lekar,vydrzat do kontroly a drzat palce 🙂

skeptik
10. aug 2013

@majka2503 nemusis nic dodrziavat, vobec to od teba nezavisi, z toho bohuzial uz nic nebude (a nijako si to ty nemohla ovplyvnit), nerozumiem tomu, ze ti to lekar nevysvetlil, vela stastia nabuduce

ivec16
10. aug 2013

@majka2503 prezila som si to iste, nemozes urobit nic viac ako ti radi lekar... drzim palce... neistota je najhorsia...

mata128
10. aug 2013

Toto iste mame za sebou...plod zaostaval,akcia ziadna...skoncilo to MA,o tri mesiace sa nam podarilo znova otehotniet a dnes uz mame 15mesacneho drobceka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre