Pocit nevyprázdneného mechúra v tehotenstve

barbora0308
21. feb 2022

Ahojte, som v 21+3tt a uz druhy den pocitujem neustale pocit nevyprazdneneho mocoveho mechura, je to taky neprijemny tlak na mocovy mechur. Pred troma dnami som bola na poradni, kde som mala moc v poriadku a rovnako som si pre istotu spravila vcera doma aj domaci test na zapal mocovych ciest a tiez bol negativny. Pri moceni nepali, neboli, nestipe a viem sa aj poriadne vymocit, ale stale mam pocit (aj bezprostredne po vymoceni) nevyprazdneneho mechura. Je to velmi neprijemne, vecer som z tohto pocitu ani poriadne spat nevedela. 😒 Myslite, ze to sa iba babatko tak posunulo a teraz mi tlaci na mechur alebo to moze signalizovat aj nejaky iny problem? Dakujem.

annnna18
21. feb 2022

@barbora0308 podla mna ti tam babatko tlaci, ja som to mala tiez

luci_ba
21. feb 2022

@barbora0308 myslím že to uz bábätko tlači na mechúr..

ki_ki2
21. feb 2022

Môže ti už bábätko tlacit. Ja som v 37tt a už ani nespavam stále sedím na wc a ucvrkavam už som na nervy z toho :(

barbora0308
autor
21. feb 2022

Dakujem baby, troska ste ma upokojili, som prvorodicka a kazda "neprijemna zmena" ma vie tak vystrasit.
@ki_ki2 uff, tak prajem vela trpezlivosti. Ale budes to mat cochvila zasebou 🙂

miskamicha
21. feb 2022

@barbora0308 mala som to tiez a dost dlho...o curani v noci ani nehovorim..aj 5x za hodinu🙃 bolo by vhodne dat vysetrit moc aj na kultivaciu ja som mala na pkradni moc ok..a z kultivacie nasledne potvrdenu bakteriu

barbora0308
autor
21. feb 2022

@miskamicha urcite ano, pockam par dni, ci sa babo neposunie, ale ak to bude nejako dlhodobo pretrvavat, tak zavolam urologovi, ci im mozem zobrat moc na rozbor.

miskamicha
21. feb 2022

@barbora0308 to moze aj gynekolog alebo obvodak. Nemusi byt urolog 🙂 drzim palce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre