Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poškodí nedodržanie bezlepkovej diéty v tehotenstve bábätku?

klea1999
14. feb 2012

mam bezlepkovu dietu ak ju nedodrzujem ohrozujem tak svoje dieta?dufam ze nie

boise
14. feb 2012

Aké dôsledky môže pre váš organizmus mať porušovanie bezlepkovej stravy? Nenávratne si poškodíte sliznicu tenkého čreva a spôsobíte si poruchu trávenia a vstrebávania dôležitých látok. Výsledok nenechá na seba dlho čakať. Okrem pravidelných, vyčerpávajúcich hnačiek budete anemická, slabá, náchylná na akékoľvek prechladnutia, organizmus nebude prosperovať. Budete chudnúť a váš zdravotný stav nebude priaznivý..........

zuzanaapeter
14. feb 2012

Ja teda neviem, ale ja diétu dodržiavam presne ako sa má. Nechcem aby ma bolel žalúdok a všetko okolo toho ....lebo viem, že pre bábätko to nie je určite dobré.

anjelicek26
14. feb 2012

Lepok je pre celiatika jed. Co viac chces pocut. Tehu/netehu, bezlepkovu dietu treba dodrziavat za kazdych okolnosti. Pochybujem, ze to ublizuje babu - ale co ty? Tvoje telo je zatazovane dvojnasobne a ty mu chces este "pomoct" tym, ze ho budes otravovat :( Sa ti to moze vypomstit, ked nebudes mat dost mlieka, ci nebudes mat dost sil pri porode, lebo niekde sa to urcite odzrkadli. Telo mas len jedno.

dara76
15. feb 2012

Urcite mas na bezlepkovu dietu dovod. Ak ju nedodrziavas ohrozujes seba a tym aj svoje dieta.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli