Pozitívny test a krv

Mam dve deti, posledne dvojrocne. Asi vplyvom kojenia sa plodnost vracala pomaly. (Aj medzi prvym a druhym dietatom som mala 1 menzes, po skoro 2 rokoch a hned nato som otehotnela). Teraz stale kojim mladsieho syna. Myslela som, ze som dostala menzes pred vyse tyzdnom. Trval 5 dni. Ale potom zase nejaka cerstva krv, spinenie. Snazila som sa fyzicky oddychovat, sa mi zda, ze lepsie je. Dnes vecer som si spravila tehu test, je tam slaba ciarka. Som tehotna. Trochu ma pobolieva podbrusko, aj ked kojim, aj obcas aj ked nekojim. (Co pred par tyzdnami vobec nebolo). Zajtra sa vyberiem ku lekarovi. Mate podobnu skusenost? Ako to dopadlo? Obe deti sa narodili cisarskym, mame pekne rozostupy casove. Citim sa strasne stastne ako tehotna. Bojim sa mimomaternicoveho abo nejakych problemov. Prve tehu som mala decidualny polyp, ze sliznica maternica akoby previsala pri krcku a spinila som do 6.mesiaca, kym to same odpadlo. Ale to bolo iba spinenie.
skeptik
22. okt 2013
@vinyan To nevyzera na tehotenstvo, ale na potrat, urcite treba ist na krv a na ultrazvuk co najskor.
anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alienka000
22. okt 2013
@anetkaadamko urcite utekaj k lekarovi co najskor. a @skeptik moze mat pravdu, lebo cerstva krv nie je dobre znamenie, spinenie ok, ale nie toto. A HCG aj po potrate ostava niekolko dni/tyzdnov na urcitej hladine, preto moze stale test nieco ukazovat.
Ale moze byt aj ze to nic nie je, len urcite bez hned k lekarovi, podla mna si mala ist hned na pohotovost...

Začni písať odpoveď...

Odošli