Poznáte citlivého psychoterapeuta v Bratislave?

zuzulianka84
15. máj 2011

ahojte, prosim vedel by mi niekto poradit dobreho, no predovsetkym citliveho a ohladuplneho psychoterapeuta/psychoterapeutky v BA? som v 18.tt a od prvych tyzdnov prekonavam strasne stavy uzkosti, niekedy az paniky, no nemam velke stastie pri hladani pomoci...☹ citala som, ze aj v tehotenstve sa daju brat lieky na uzkost...nemate niektora skusenosti s niecim podobnym? dakujem za odozvu...

kuratko
15. máj 2011

ahoj.. no ja som na zaciatku tohoto tehotenstva mavala tiez stavy uzkosti, ale asi nie takeho rozsahu ako ty, ak rozmyslas o odbornej pomoci. kazdopadne, ale to je iba moj osobny nazor) , by som nehladala medikamentozny sposob pomoci. urcite je viac rieseni, psycholog by ti pomoct mohol. skusala si nejako sa odreagovat? napr. vychadzka do prirody, ist si zaplavat, stretavat sa s priatemi, ist na masaz, dopriat si zmenu.. mozno banality ale mne taketo veci velmi pomahaju 🙂 neviem ci som pomohla ale kazdopadne drzim palce aby to coskoro preslo 🙂

zuzulianka84
autor
1. júl 2011

dakujem za odozvu 🙂 priatelia, moji psikovia a priroda pomahaju na chvilku, no uzkost sa stale vracia najma, ked som sama. skusala som aj psychoterapeuta a takisto zabralo len na chvilku, mozno by som mala skusit ineho, neviem. dufam je to len hormonalna zalezitost a postupne to prejde...navstevy psychiatra sa sice dost obavam, ak by vsak niekto poznal naozaj dobreho, dajte prosim kontakt. vdaka

moonlightka
3. aug 2012

@zuzulianka84 ahoj nasla si dobreho psychoterapeuta?

zuzulianka84
autor
8. aug 2012

ahoj, no nie je to celkom psychoterapeut, ale nasla som dobru psychiatricku. hladas tiez?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre