Prázdny gestačný vak

sagaa
20. feb 2019

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať či sa tu nájde nejaká mamička ktorá mala v 6 týždni prázdny gestacny vak? Doktor mi narovinu povedal, že to nevyzerá dobre.Mam prísť o týždeň na kontrolu,ale že keby som začala krvácať tak mám ísť hneď do nemocnice.Menstruaciu som mala 8.1-11.1. potom som mala spinenie 28-29.1. ďalšia menštruácia mi prišla 3.2.-6.2. ale tá už bola taká slabá.. Ďakujem

arcanne2
20. feb 2019

@sagaa ja som mala v 5+3tttiez prázdny vak, tiež ma strasili. Týždeň na to už bol plodik ;)

sagaa
autor
20. feb 2019

@arcanne2 Ďakujem za odpoveď...Na to spinenie mi predpísal utrogestan ktorý užívam..Nato keď som sa opýtala či ho mám ešte užívať , keď už nekrvacam,tak povedal že mám ho douzivat,ale aj tak je to už zbytočne.Ze to bude skôr potrat..otras akých máme lekárov na tomto Slovensku

arcanne2
20. feb 2019

@sagaa ja som spinila aj krvacala, brala som dufaston do 12tt. Ešte daj tomu cas ;)

sagaa
autor
20. feb 2019

@arcanne2 dúfam že sa tam tá fazuľka objaví o týždeň.. nič mi neostáva iba dúfať a veriť... Ďakujem

seva22
20. feb 2019

Aj ja som mala v 6tt len gestacny vak a doktorka povedala ze je to normalne...teraz sa ma nas "vacok" coskoro narodit🙂

sagaa
autor
20. feb 2019

@seva22 to ma potešilo 😉

sagaa
autor
20. feb 2019

@seva22 a gratulujem... želám nech všetko dobre dopadne a veľa zdravíčka

arcanne2
20. feb 2019

@sagaa ja tiež ochvilku rodim prazdny gestacny vak :D v tomto týždni je podľa mňa skoro na nejake zavery, držím palce ;)

sagaa
autor
20. feb 2019

@arcanne2 no len doktor si to nemyslí..ale ďakujem za povzbudenie 😉 uvidím v utorok

evicka530
20. feb 2019

@sagaa mne v 6tt povedali v nemocnici (kde som dosla kvoli spineniu) ze asi som potratila, ze uz malo byt vidno srdiecko a u mna vidno iba prazdny vacok. Dnes som v 26 tt 🙂 o 2 dni po kontrole tam uz bol 2mm plod.

sagaa
autor
20. feb 2019

@evicka530 gratulujem... veľmi by som si priala byť v takej istej situácii.. toto čakanie na ďalšiu kontrolu ma ničí.stale rozmýšľam nad tým a čítam diskusiu

evicka530
20. feb 2019

@sagaa to verim. Tiez som citala dookola diskusie a bola z toho nervozna. Ale staci, ze bola posunuta ovulacia a tym padom je to cele posunute. 6tt je este skoro, nenechaj sa znervoznit, krpec ma este cas sa ukazat. Cim neskôr kontrola, tym ma viac casu 🙂 drzim palce, ale ver, ze bude dobre. Mas tu kopec prikladov, ze tyzdne a tabulky co ma kedy byt vidno nic neznamenaju.

sagaa
autor
20. feb 2019

@evicka530 to máš pravdu.Len doktor ma pripravil na najhoršie a ja už nad tým musím stále rozmýšľať.Ale veľmi ďakujem že mi odpisujete baby.. Moc mi to pomohlo ozaj

sadika
24. feb 2019

aj ja som mala v 6tt prazdny vacok,bola som nervozna,lebo pri starsej v 5+2 uz bilo srdiecko, ale dnes ten prazdny vacok ma 15 mesiacov

sagaa
autor
24. feb 2019

@sadika a tiež ti doktor povedal že to nevyzerá dobre?

sadika
24. feb 2019

@sagaa nie,objednal ma rovnako ako pri starsej na odbery v 8tt

evicka530
27. feb 2019

@sagaa daj potom vediet, ako si dopadla. Drzim palce

sagaa
autor
27. feb 2019

@evicka530 no dopadla som tak že ma poslal na kyretaz... Gestacny vak je neforemný a prázdny.Musim si dať spraviť anestéziológicke vyšetrenie a ísť sa objednať na kyretaz..No stále dúfam, že sa vyčistim sama a nebudem musieť podstúpiť operáciu pod narkozou.Chcem to mať čo najskôr za sebou a pokúšať sa o bábätko lebo to je to čo nám s partnerom veľmi chýba.

evicka530
27. feb 2019

@sagaa mrzi ma to. Ale lepsie takto, ked tam to babo ani nebolo, bolo by to 100x horsie za inych okolnosti. Drzim teda silno palce, nech sa cim skor zadari ;)

evicka530
27. feb 2019

Citala som, ze zeny pockali tyzden, dva ... A prislo to samo. A keby neprislo, aspon ta zase skontroluju.

danielina30
28. feb 2019

@sagaa To ma mrzi

sagaa
autor
28. feb 2019

@evicka530 tiež som si to zobrala s tejto stránky ako si napísala a poviem ti že mi to dosť pomohlo.. takže ďakujem..a hneď ako to bude možné tak popracujeme na bábätku

sagaa
autor
28. feb 2019

@danielina30 asi to tak malo byť.. čo už

kejty283
3. jún 2022

@arcanne2 ahoj no ja mám tiež taký problém len s tým, že ja som 7t4d

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre