• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prechladnutie, chrípka pred pôrodom. Čo s tým?

7. februára 2014 
ahojte :slight_smile: chcem sa spytat, ci ma niektora z vas s tymto nejake skusenosti...zajtra idem do poradne, tak som zvedava, co na to moj doktor...som uz treti den prechladnuta a strasne ma bolia priedusky, mam suchy kasel a hlavu v smutku... :unamused: ani neviem, ci sa da v takomto stave vobec porodit a ako sa postupuje v pripadoch, ked zena nie je schopna spolupracovat s porodnikom prave z tejto priciny. dakujem :sunglasses:
26. máj 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som mala CR ako chora, den predtym ma nadopovali amoksilavom (alebo tak nejak vola :sweat_smile: ), po CR kasel a napinanie brucha, no bol to des :unamused:
dobra rada... bleskurychla sa daj dokopy :wink: je to jednoduchsie ako rodit chora a nehovorim o moznom prenose na babo...
26. máj 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, pene, za radu :slight_smile: robim vsetko preto, aby som bola ok...uz pred dvoma tyzdnami mi doktor povedal, ze mi dava tak tyzden do porodu, nakolko som na 2 cm otvorena. skoda,ze sa zmylil...som to mohla stihnut ako nechora :slight_smile: viem si predstavit...kasel po sekcii..ale radsej si nic take predstavovat nebudem :grinning:
26. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám 24.2 plánovanú sekciu a mala som asi slabšiu chrípku, dávala som si zázvorový čaj, vit. C, prešlo to asi za dva dni a teraz som začala sopliť, myslím, že bábu by to už nemalo ublížiť, len neviem ako potom keď by ma to chytilo skôr, máte s tým skúsenosti? Chcela by som mať plnú narkózu, či to nebude problém.
4. feb 2014 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky...no so mnou sa to taha uz treti tyzden v pondelok mi moj gyn.nasadil antibiotika aby som sa do porodu poriadne vyliecila a mne sa to este koncom tyzdna zhorsilo uz som zufala cele noci nespim iba kaslem a smrkam uz ma boli cele brusko z toho kasla :frowning2: uz som vyskusala vsetko mozne a nic :frowning2: ale ako hovori kocka vysie tak fakt to nei ej bohvie co zobudist sa po narkoze a byt stale chora,nakolko aj ja mam planovanu sekciu.. :frowning2:
7. feb 2014 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok