Predčasniatka

sikuliacka
12. jún 2017

Babule chcela by som sa informovať na pár vecí. Nájdu sa tu také ktoré porodili predčasne? Ako to bolo v nemocnici? Mohli ste tam byť pokial bolo malinké v inkubátore alebo ste mohli byť doma a malinké ste navštevovali?

rybkanz
12. jún 2017

Ahoj, ja som mala sekciu v 32 tt, odtiekla mi plodova voda. Rodila som v nz. 5 dni po sekcii som bola v nemocnici a potom ma poslali domov lebo nemali miesto pre mna, bolo vtedy velmi vela predcasniatok a plne oddelenie. Tyzden som bola doma a chodila som deti navstevovat do nemocnice kazdy den 2x. Po tyzdni sa uvolnilo miesto na oddeleni tak som isla naspat do nemocnice a v ten den mi dali deti na izbu. O tyzden sme sli domov 😉

bona
12. jún 2017

Je tu skupina Predcasniatka, pridaj sa a kludne sa pytaj 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/2007/

erikakojdova
27. nov 2019

Ahojte je tato tema ešte aktualna narodilo sa mi dietatko v 31tt je tu niekto taky?

petrahar
17. feb 2020

Ahojte, chcela som sa opýtať ohľadne očkovania. Davali ste detičky očkovať normálne? Alebo ste očkovanie odložili, poprípade rozdelili. Naš malý sa narodil v 36tt

nikuska111
17. feb 2020

@petrahar ahoj mne sa dcérka narodila 35+3tt . Prvé očkovanie sme mali naraz ale veľmi zle ho znášala ... Druhé nám potom pani doktorka rozdelila

e1i
17. feb 2020

@petrahar 29+0,neodkladali sme,nerozdelovali sme. Ockovali sme podla biologickeho veku,bez problemov

petrahar
17. feb 2020

@nikuska111 ahoj, co to znamená, že to veľmi zle znášala?

nikuska111
21. feb 2020

@petrahar vysoké horúčky mi dostala nespokojná bola ale to tak že 5minut spinkala a 10minut neskutočný rev ... A to takto od 3obeda až do druhého dňa ... A teploty do 39,5 a nešli ani zraziť poriadne klesli tak na 37,5 a po 3/4 hodinách šla znova horr

miriam2017
4. júl 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako dlho trvá schválenie predĺženej rodičovskej dovolenky po podaní žiadosti na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny. Do koľkých dní pošlú odpoveď ak máte niekto s tým skúsenosti. Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre