Problém z genetiky

stancek789
22. sep 2016

Ahojte mam taky problem cakam babo a som 20 tyzdni tejotenstva brali mi krv na genetiku a bolo tam trochu zvisene na rastep chrptice poslali ma do trencina na genetiku tam mi brali znovu krv s uz testy boli o cosi lepsie tak ma poslali na 3Dsono trencine a tam nevidel nic ma niekdo stakymto cosi skusenosti

zuzadula
22. sep 2016

Ahoj, stváva sa to dosť často!!! Ćím viac vyšetrovacích metód a vyšetrovaných osôb, tým cviac oddchýliek od noriem. Problém je ale to, že žena to všetko veľmi intenzívne vníma a prežíva všetky obavy a neistotu, až kým sa bábo narodí! Z mojej praxe, toto prežíva veľa maminiek a detičky bývajú úplne zrdavé!!! Držím prsty, nech ste obaja OK a môžete si užívať krásne bruškaté chvíle 🙂. Všetko dobré 🙂

stancek789
autor
22. sep 2016

Jej dakujem za radu a podrzanie

gir
22. sep 2016

Neboj sa na genetike sa prepočítavajú podľa koeficientov ako je vek pacientky a niekedy môže percentuálne vyskočiť nejaké zvýšené riziko. Kamarátke vyšla zlá genetika, preplakala celé dni a narodil sa jej úplne zdravý chlapček. Bila na 4D sono a tam žiadne viditeľné poškodenie nevideli. Užívaj si to a teš sa na krásne zdravé bábo. 🙂

stancek789
autor
22. sep 2016

A ha som bola na 3D a nic nevidel povedal ze nic dietatku neni ale este pojdem bud ta 3D alebo4D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre