Problémy s prstom na nohe

krasinka
24. apr 2018

Ahojte som v 17 týždni tehotenstva. A mám taký problém že mi zrasta palec na nohe do živého mäsa... A dnes som bola na chirurgii a doktor mi povedal že to treba stiahnuť bol veľmi arogantný... A keď som mu povedala ze som tehotná povedal že ,, no a čo " a vôbec ho to nezaujmalo ... myslíte že sa to v tehotenstve môže? Alebo sa mám najpr poradiť s mojou ženskou doktorkou....ďakujem za rady 😊

erickatt
24. apr 2018

Choď na pedikúru

rakywanda
24. apr 2018

@krasinka skús sa ešte popýtať u nejakej pedikérky, niekedy robí zázraky

krasinka
autor
24. apr 2018

Ďakujem skúsim.... to by bolo super

mogaa
24. apr 2018

Asi si myslela že ti zarastá necht na palci....treba pedikúra, ak to už ale zarastá tak to bude bolieť...

krasinka
autor
24. apr 2018

@rakywanda Áno neprečítala som si to po sebe ..... lebo neviem či mám ísť na ten zákrok alebo nie keďže bol taký arogantný

mogaa
24. apr 2018

to že si tehotná - to nie je choroba....jednoduchý chirurgický zákrok s umrtvením je vždy schodnejšia cesta ako pedikérka bez umrtvenia.....

zeytin
24. apr 2018

Mám vlastnú skúsenosť, problém ti vyrieši medicinálna pedikúra a špona. Dá sa to urobiť, aj keď si tehotná, nebolí to veľmi, neboj 🙂 Prečítaj si na nete, prípadne mi napíš, poviem ti viac 🙂

lienqa
24. apr 2018

@krasinka záleží aj podľa toho aké to máš , mne to pedikérka nechcela spraviť, nakoniec som išla na zákrok na chirurgiu, rok som sa trápila, už som tam mala aj hnisavý vačok, prst 2x väčší, skúsila som betadín, ichtoxylovú masť,niekto mi poradil v lekárni to čo vypálilo aj chrastu (zabudla som ako sa to volá) snažila som si to vytrhnúť sama pod nejakým tým % alkoholu 😂 nakoniec som išla, necht mi rástol do V aj napriek tomu, že som ho rovno strihala, pichol injekciu nevytrhol celý necht iba časť, a odvtedy mám pokoj celý zákrok trval 10 minút, potom trošku bolelo ale nič neznesiteľné.

silvi70
24. apr 2018

Ahoj, zeytin má pravdu. Nájdi si v okolí podológa, ktorý pracuje so šponami. Ak ti necht strhnú, hrozí, že neskôr bude opäť zarastať - tiež vlasná skúsenosť. Ale ako píšem, chce to dobrého podológa, ktorý sa vyzná.

mogaa
24. apr 2018

kašli na to že bol arogantný, záleží ako to urobí....popýtaj sa v okolí či u neho niekto absolvoval zákrok a uvidíš...ak to nemáš príliš zarastené tak pedikérka ale ak je to už v mäse tak chirurg je vhodnejší....

krasinka
autor
24. apr 2018

Ďakujem za rady..... mám ísť ku nemu zajtra.... ale preobjednam sa radšej prerušim to radšej aj zo ženskou.... A skúsim zohnať narýchlo nejakú pedikerku

silvi70
24. apr 2018

Neviem z akého si mesta - ale ak ti môžem poradiť, skús sa informovať na podologičku vo svojom okolí u p. Renaty Elzer Šmigurovej - ERIN. Je z Nových Zámkov, ale školí na prácu so šponami - je vyštudovaná zdravotníčka (VŠ ošetrovateľstvo), takže určite vie poradiť, nasmerovať. A stačí pozrieť jej fb stránku - urobíš si obraz sama. 😉

krasinka
autor
24. apr 2018

@silvi70 pozrela som si jej stránku a je šikovná🙂 ja som s okolia Martina

floren
24. apr 2018

@krasinka chod k pedikerke, nech ti da sponu. Chodila som na zakroky 17 rokov minimalne dvakrat rocne a pom

silvi70
24. apr 2018

skús jej zavolať - napísať. je to milá žienka.

floren
24. apr 2018

Pomohla az spona

cukricek4
24. apr 2018

tak prakticky to by nemalo dietatu ublizit, normalne ti to aj umrtvi. mozes skusis este tu pedikerku ale ona to bude robit bez nejakeho umrtvenia tak neviem teda co sa ti zda lepsie. alebo si najde nejake recenzie na toho lekarka

fatima99
24. apr 2018

uznavam, ze ked je lekar milsi tak mu clovek aj viac veri a je pristupnejsi zakroku ale proste niektori to nevedia ale to, ze to nevie neznamena, ze ani ten zakrok nevie dobre urobit a na tom zalezi 🙂

krasinka
autor
24. apr 2018

Na toho doktora boli len dve recenzie jedna dobrá a jedna zla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre