Problémy so stolicou v 2. mesiaci

simcanka__
21. nov 2014

Ahojky baby. Som v 2 mes.. Dnes som bola u gyn. a bábo je o.k. Maličká už o tom vie, a vždy večer, keď ide spať, povie: Dobrú noc tati, dobrú noc maminka a dobrú noc miminko. Je strašne zlatá, keď to povie. Už o tom vie každý, koho stretneme. A baby, chcem sa vás opýtať. Mali ste v 2 mes problémy so stolicou? Ja keď som čakala malú, bolo všetko o.k. ale teraz nejako.. prosím o radu. Pýtala som sa aj gyn. ale on povedal, že to môže byť stravou. Jem približne to, čo aj pri malej, ale je to iné. Ráno som chodila pravidelne, to teraz som už nebola asi deň... nejaké rady..

bocianka123
21. nov 2014

@simcanka__ slivky ...

simcanka__
autor
21. nov 2014

Skúšala som a nič :(

siska53
21. nov 2014

@simcanka__ psyllium..to moZes..len to musis zapit dostatocnym mnozstvom vody..aspon 3-4dl..mne to pomahalo aj na krce pocas prveho trimestra.

lucinkao
21. nov 2014

@simcanka__ ja som mala asi do 4 mesiaca vtedy som prestala uzivat tehotenske vitaminy a.potom uz ok ak ich uzivas mozes aj z toho mat

simcanka__
autor
21. nov 2014

diky baby...
@siska53 skusim

ervenka
21. nov 2014

@simcanka__ skus si kupit susene slivky- ale pozri si na obale, ci nahodou nie su napustene nejakymi somarinami= nevhodne pre tehu. Ak mas teda susene slivky- cca 5 si daj namocit do pohara s vodou cez noc a rano vypi tu vodu a zjec slivky. Hrusky tiez pomahaju. Viac vody pit. Mne pomahaju aj biele jogurty, ale obycajne, nie Vitalinea- to je chemia, bleeee.

simcanka__
autor
22. nov 2014

@ervenka dakujem za radu., mojho som poslala kupit slivky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre