Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy so zapchatým nosom počas tehotenstva

matuliiiiiiiik
29. feb 2016

Baby mali ste problem v tehotenstve stale zapchavanie nosa?ako si mam pomoct?dakujem

mata1001
29. feb 2016

Ano ja som to mala...striekala som si morsku vodu...treba len vydrzat.po porode mi to hned preslo....

sense
29. feb 2016

ako uz spominala zienka nado mnou sprej s morskou vodou...

mily7
29. feb 2016

Ja sprejom klasickým na nadchu,aj k pôrodu pre istotu som brala,jasné že meprehanat ale voda nič nerobila,

janette321
29. feb 2016

ja som si kupovala Olinth . až dovtedy keď mi pani lekárnička oznámila že som závislá . chodila som väčšinou do jednej rovnakej lekárne a keď už som ich chodila kupovať skoro každý deň alebo rovno aj 3 naraz tak si to tá lekárnička všimla a mali sme debatu ... musela som pomaly prejsť na morskú soľ a poviem vám že už viem čo je absťák .... nikdy som si nemyslela že by niekto mohol zostať závislý na spreji do nosa ....

matuliiiiiiiik
autor
29. feb 2016

Dakujem za odpovede

seahorse27
29. feb 2016

Mala som to posledny mesiac tehotenstva, morska voda nepomahala ani nahodou. pouzivala som olynth novorodenecky alebo Nasivin. stacilo mi dat vecer pred spanim. Po porode ako keby utal - sliznica odpuchla a bolo po probleme...hormony...

paskolinka
29. feb 2016

ja som to mala ku koncu tehotenstva. kazdy vecer som si dala kvapku vibrocilu do jednej dierky, inak by som nemohla dychat. cez den pohoda, len pred spanim ma to chytalo. po porode bol problem prec. brala som kvapky aj do porodnice, ale uz nebolo treba 😉

katrin21
29. feb 2016

ja to mam uz asi od 6 mesiaca nastastie len na noc, cez den nie.... takze sa to dalo prezit aj len tak bezne. ale babam vraj pomaha Physiomer spray....
horsie bolo, ked som dostala pred mesiacom este nadchu.. tak to uz bola katastrofa.... morsky spray MAR mi nepomahal, tak som kupila Muconasal detsky, ale aj Nasivin sa moze, a tym som sprayouvala na noc ... ulava.... ale max10dni, potom sa to ustalilo a zase len taky mierny opuch na noc, ze stacilo parkrat za noc nos vyfukat a spim dalej.....
ono ine ako morske spraye nemozes dlhodobo, lebo si zarobis na problem. sliznica sa stane zavislou na sprayi a to je katastrofa, to je potom velky problem a narusi sa jej funkcia zvlhcovania , vedie to k problemom, jedine riesenie je potom vypalovanie sliznice laserom, co je brutal.. takze radsej to nejako vydrz a skus ten physiomer.. ten by mal aj odpuchovať ..

ivy
29. feb 2016

Ja som tento problem sice nemala, ale mavala som normalne nadchy z prechladnutia a davala som si na noc Pinosol.

guga79
29. feb 2016

@matuliiiiiiiik ahoj májovka......je viacmenej normálne, že sme "soplavejšie" pretože telo tehotnej žienky vytvára viacej hlienu......sme viac zahlienené........tak skús morskú vodu, vyplachovať noštek......a smrkáááááááááááť 😀 Viem, že môžeme aj Panthenose 😉

leni81
1. mar 2016

Mam a k tomu neustalu zimnicu. Teplotu nemam nic.len upchaty nos. Davam si mordku vodu.pinosol a vitamin c a nepomsha. Nema niekto podobny problem.

guga79
1. mar 2016

...a ma ešte napadlo, veľmi dobre mi robí Physiomer pre detičky čo je 🙂

maca283
1. mar 2016

Ja odporucam tymianovy krem natriet nohy medzi lopatkami a pridat jedlu sibirsku olejcek U mna vzdy zabralo a liecim tak celu rodinu

danielik23
6. mar 2016

Ahojte maminy odporucam kupit si v lekarni kanvicku na vyplachovanie nosa ,stoji sice 10 eur ale nebudete potrebovat ziadne kvapky, je velmiucinna.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli