Pupáky, ktoré vyzerajú ako štípance

anet1514
23. júl 2017

Dobrý deň z chcela by som sa opýtať či náhodou neviete. Na tele, teda hlavne na tvári a na rukách, sa mi robia pupáky ktoré vyzerajú ako štípance od komára ale na komára je ich strašne veľa a počas dňa sa mi robia stále ďalšie a ďalšie. Ďakujem za rady.

vikusss
23. júl 2017

Vyhľadať lekára 🙂

jeemima
23. júl 2017

prispejem nemilou skusenostou.....kolegyna mavala tak dlho pluzgieriky ako stipance ale hlavne na rukach chodila po koznych kade tade a nakoniec sa raz v noci zobudila a ako zasvietila v posteli mala plostice ;/

luciamuzlaiova
23. júl 2017

Určite treda ísť lekárovi. Môže to byť alergia na niečo, slniečko, alebo nejakú potravinu ..

dharmasanata
23. júl 2017

Ja sa tak vyjadzujem po tabletkách hlavne ibalgin..

svetlana35
23. júl 2017

@anet1514 manzel to mal asi 3x. Nejaka alergia no doteraz mu nezistili z coho. Ono to po par týždnoch zmizlo a objavilo sa to 1x za rok

jumama
23. júl 2017

A nevyzera to ako poprhlenie zihlavou? A doslova to zvykne putovat po tele, objavi sa, zmizne, objavi sa inde na tele. To moze byt alergicka reakcia napr. aj na teplo alebo zimu. Na slniecko, studenu vodu...

axy
23. júl 2017

Mam skusenost, ktoru opisuje jeemima. Raz sme boli na jednej chate, stare matrace... presne to vyzeralo ako stipance, ale bolo to z plostic. V lekarni dostat krem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre