Reverz v 39. týždni

horvathova218
2. mar 2019

Dobrý deň chcela by som sa opýtať môžu ma pustiť domou na reverznej ces vykend? ďakujem

mondolina
2. mar 2019

@horvathova218
A potom pondelok sa vrátiš?

pribinak
2. mar 2019

Ehm, cez vikend.

Ano, na reverz mozes odist hocikedy

mondolina
2. mar 2019

Nemocnica nie je holubnik.

horvathova218
autor
2. mar 2019

@mondolina pondelok by som chcela ísť za mojim doktorom a podla toho ide mi oto ze mam doma 2r synčeka a ma rok problémy z nozickama a z mužom tak nevydrzi a ja sa citim dobre aj výsledky su dobre nic tu somnou nerobia len lezim racej by som bola pri synčekovi ktori ma vjac potrebuje

horvathova218
autor
2. mar 2019

@mondolina nie nieje holubnik ale ja mam doma 2r synčeka ktori ma problemi z nozickama

horvathova218
autor
2. mar 2019

@pribinak a ti mi musi dat podpísať lekar ci staci sestrička? Ďakujem

pribinak
2. mar 2019
horvathova218
autor
2. mar 2019

@pribinak aha ja ze tu lezim 3den a zadná vyzita nič ani lekár zamnou nechodi len príde sem tam sestrička aby vypočula male a to je setko

tecko28
2. mar 2019

@horvathova218 v nemocnici nie si len tak zo srandy. Ak chces riskovat zdravie a mozno aj zivot nenarodeneho tak smelo do toho. To, ze sa citis dobre neznamena, ze si v poriadku, resp. ze nie je ohrozene tvoje dieta

horvathova218
autor
2. mar 2019

Na male hovorili že je setko poriadku ket ma primar prijimal sam sa čudoval načo ma sem poslal môj lekar ket mi nic nieje

mogaa
2. mar 2019

No na reverz nie, lebo keď podpíšeš reverz tak už nejdeš naspäť do nemocnice.....Jedine sa dohodnúť na oddelení aby ti dali podpísať reverz, keby náhodou sa niečo stalo aby boli krití a potom ho roztrhať.....Ale v nemocnici si zrejme aby si ležala, čo pri synčekovi nebude možné.....Na tvojom mieste už vydržím si v 39 týždni, porodiť môžeš kedykoľvek aj dnes v noci.....veď manžel so synčekom môžu prísť za tebou🙂

beky1813
2. mar 2019

To sa ani neda čítať, mohla by si si zapnut autokorekciu slov 🤔 ved chod domov, nikto ta tam držať nasilim nebude. A ako chces zvladnut pobyt po porode? Tiez budes utekat domov?

veronikaszabova
2. mar 2019

@beky1813 utecie po porode a potom si dojde pre decko... joooj, takych je 🙂 sak treba za muzom utekat

martinka13
2. mar 2019

Och ten slovenčino moje nervyyyyy

deti95060810
2. mar 2019

maj rozum , už tam počkaj zopár dni....dieťa doma tiež vydrží....viem ako sa cítiš, prešla som si tým....pri každom tehu...

lindusss2016
2. mar 2019

@mogaa ked podpises reverz a odides, v nemocnici ta musia prijat naspat aj v ten isty den.

lindusss2016
2. mar 2019

No baby, budete si mozno mysliet, ze som sibnuta, ale ja som tak podpisala reverz na konci 37.tt. Ale na druhy den by ma aj tak pustili domov hned rano. Neukratila som sa o ziadne vysetrenia ani nic, mala som to odobrene mojou gynekologickou, ktora sluzi v tej nemocnici. Akurat bola nedela, sluzbukonajuci lekar ma nechcel pustit bez suhlasu primara a ten tam samozrejme v nedelu nebol. Doma tiez male dieta. Ale ako som v nedelu prisla, tak som o dva dni aj porodila veru. Ale tak aspon som si bola poprat a nachystat veci 😃

mogaa
2. mar 2019

@lindusss2016 ano ked sa zhorší stav....ale zdá sa mi postavené na hlavu aby na reverz v sobotu odišla a v pondelok by ju v rovnakom stave prijali späť....ešte keď primár sa divil prečo hospitalizácia....

horvathova218
autor
3. mar 2019

@veronikaszabova ket neviete aki ma moj syn zdravotne problemy tak sa raci zdrzte vasich komentarou ja nemusim nikam utekat po porode a neutekam za muzom ale mam choreho syna vy asi taki problem nemate ako ja a zjavne preto to nedokazete pochopit!!!!!!!!!!

horvathova218
autor
3. mar 2019

Zjavne väčšina z vás nechápe to že môj syn ma zdravotné problémy jasné nenechávajú ma tu pre srandu preto tri dni nikto neprišiel za mnou ani len pozriet ani jedneho doktora tak potom ocom tu rozprávate!!!!!

tecko28
3. mar 2019

@horvathova218 ved chod, este si tam? A ked zacnes o par dni rodit a bude treba aby si bola 4 vizity v nemocnici vtedy uz nebude mat syn problemy, vtedy to uz muz zvladne?

kacena4
3. mar 2019

ahoj revers sa podpisuje vtedy ked chces odist na vlastnu zodpovednost lekar neprebera zodpovednost za teba ked sa tebe alebo dietatu nieco stane. potom sa uz nemozes vratit spat. zazila som ked zena podpisal revers, lebo chcela ist domov vybrat farbu kachliciek a o par hodin sa vratila s tym, ze potratila dieta a prisla on ☹ tvrda realita nezodpovednych zien (lezala som na vedlajsej posteli) ja som mala doma rocne dieta takze este mensie ako je tvoje a musela som to zvladnut v nemocnici - lezala som tam niekolko tyznov. uvedom si ze nie si tam, pre sradnu kralikov ale pre svoje nenarodene dieta, venuj sa teraz jemu, ukludni sa lebo kazdy stres zle vplyva na drobca v brusku a neverim ze za cele 3 dni ta nik neprisiel pozreit na izbu - neverim ze nemocnica je taka vyludnena, ze tam nik nezavital za cely cas co si bola prijata do nemocnice.... vyzita je 2x za den rano a vecer, mozno si prave v tej chvili nelezala v posteli ked ste ju mali, alebo ak aj nebolo tak lekar ktory ju mal mattak prave rodil... tak mu to prepac, ze sa venoval rodicke, ked budes rodit ty, bude sa venovat tebe a nebude obiehat izby... ver prtnerovi ze to zvladnu, ved je to dospely clovek a poporode sa na neho budes musiet viac spolahnut budete mat 2 deti... - tot moj postreh

beky1813
3. mar 2019

@horvathova218 mohla by si travit cas v nemocnici napr. studovanim pravopisu. A neodpovedas, aj po porode podpises reverz? To, ze mas doma starsie dieta, ktore potrebuje tvoju pozornost 24/7 si si mala zvazit pred otehotnenim. Teraz sa mu uz nebudes moct venovat na 100%

tecko28
3. mar 2019

Ja inak stale nechapem co ako maju s nou robit? Tiez som lezala takmer 2 tyzdne pred porodom v nemocnici, citila som sa skvelo, aj dieta bolo OK, ALE zial bol dovod na hospitalizaciu, lebo som mala zle prietoky a bola som rada, ze som tam a ak by sa nahodou nieco zacolo diat, ze by zasiahli, urobili akutnu sekciu. Vyslovene som ich prosila, aby ma uz neposlali do porodu domov. Nikoho zbytocne nezoberu do nemocnice, to ze autorka nerozumie, nechape a mozno nepozna dovod (svoju diagnozu) neznamena , ze problem nie je. Ale hold ( prepacte budem zla) iste skupiny ludi si nevazia aky dar je dieta. Muz je rovnocenny rodic a ma sa vediet plnohodnotne postarat. Co by bolo keby nedajboze zomries po porode a jemu ostanu na krku deti dve? Aj take sa stava @horvathova218. A ak sa nieco stane koli tebe tomu nenarodenemu, potom budes zalovat lekarov a vlacit ich po telke? Vyloz nohy, debatuj so spolupacietkami, citaj, alebo cokolvek ta bavi a uzivaj si posledne chvile kludu, lebo dve malicke deti ti daju coskoro dost zabrat a nezastavis sa

veronikaszabova
3. mar 2019

@horvathova218 to, ze ma tvoj syn problemy, si vedela uz pred tehotenstvom. Nie??? Tak si na to mala mysliet skorej. a co spravis po porode?? Co ked budes mat komplikacie a budes musiet zostat aj viacej ako tyzden?? To uz vydrzi??

mogaa
3. mar 2019

@horvathova218 veď si chcela podpísať reverz čo tam ešte robíš? či si si to rozmyslela? realita je taká, že môžeš každú chvíľu porodiť...Ak sa cítiš dobre, nemáš ťažkosti tak kludne sa pár krát denne prejdi po schodoch, dávaj si teplú sprchu - urýchli to pôrod a si pod dozorom.....Ide o to že ak by si podpísala reverz a išla domov , stať sa môže čokoľvek - môžeš začať krvácať, spustí sa ti rýchli komplikovaný pôrod....ak má synček problémy s nožičkami, stačí že ho zdvihneš a môžeš mať problém....v nemocnici si preto lebo tvoj gynekolog usúdil že máš byť do pôrodu pod dohľadom ....ak by si začala krvácať alebo mať nejaký problém - si v nemocnici, hneď by sa mohla robiť sekcia...detto ak sa predpokladá komplikovaný pôrod(napr.bábo je zle otočené) tak je lepšie ak si v nemocnici akoby sa ti pôrod začal doma....

lindusss2016
3. mar 2019

@kacena4 vratit sa moze hocikedy, aj o hodinu

kacena4
3. mar 2019

@lindusss2016 ine je priepustka a ine je revers

lindusss2016
3. mar 2019

@kacena4 ziadna priepustka. Normalne som pidpisala negativny reverz a isla som dmov po dohode s mojou gyndou, ktora mi potvrdila, ze naspat ma musiq zobrat. Ako ty si realne mala skusenost, ze v nemocnici odmietli pacienta? Co by ju nechali porodit pred dverami?

kacena4
3. mar 2019

@lindusss2016 ine je samotny rozbehnuty porod a ine je ak si ju tam nechali 3 dni z ineho dovodu nepisala z akeho (mozno som prehliadla) zo srandy asi nie kedze nerodi, to ze jej primar povedal, ze nechape preco si ju tam nechali je jeho subjektivny pohlad, lekar ktory ju tam odporucil a aj prijimal asi vedel preco... ale to tu rozoberat nechcem a ani nebudem... nepovedala som ze rodiacu zenu nevezmu spat, len ze ju nebudu znova prijimat na oddelene k leziacim pacientom ak znova prijde t.j. ak nebude rodit a to je ine - nedotahujme sa za slovicka prosim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre