Ružový výtok v 15. týždni

8. aug 2021

Ahojte. Chcem sa vás opýtať práve som bola na wc a našla som si na vložke ružový výtok. Od včera ma akosi trosku pobolievalo podbruško ale neriešila som to a teraz som poriadne vystrašená. Znamená to niečo zle? Poradňu mám až v stredu. Bojím sa že či to netreba rýchlo skontrolovať alebo čo. Používam cca týždeň rosalgin mám asi nejaký zápal ale už sa to lepší a zrazu toto. Stretli ste sa s niečim podobným?

luci_ba
8. aug 2021

ja by som na tvojom mieste zbehla k doktorovi teraz. Môže to byt prasknuta cievka a budes kľudnejšía než čakať do poradne

autor
8. aug 2021

@luci_ba akože na pohotovosť?

luci_ba
8. aug 2021

áno

autor
8. aug 2021

Robia na pohotovosti sono zvnútra alebo cez bruško?

luci_ba
8. aug 2021

ja mam skúsenosť s Antolskou v BA, robili zvnutra, ale to som bola len 6tt

dejna_
8. aug 2021

To už budú robiť cez brucho si myslím asi skontrolujú či je bábätko v poriadku ..tiež by som pre istotu išla

miskamicha
8. aug 2021

Zapal treba riesit, urobit vyter a ak cielene nasadit ATB, vytok moze byt aj zo zapalu... isla by som na pohotovost aby babo skontrolovali, radsej 10krat zbytocne ako neskoro... hocjak spravia sono je to jedno. Skontrolovat ci nie je hematom napriklad...ulozenie placenty... treba ist.

zanetakovacsova
8. aug 2021

Ružový výtok nemôže znamenať nič dobré. Stále sa lekár na vizite pýta či ho náhodou nemám. Môže to byť hlienová zátka.

autor
8. aug 2021

Tak som tam bola a maličké je v poriadku, hýbalo sa aj srdiečko bilo. Vraj asi nejaká cievka. Mám kludovy režim a ascorutin takze od zajtra PN a v stredu na poradňu.

miskamicha
9. aug 2021

Som rada ❤ nech je vsetko ok.

luci_ba
9. aug 2021

tak to je fajn 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre