Silná bolesť žalúdka

zuzkoo150294
29. dec 2016

Bpla by som velmi rada ak by mi niekto vazne poradil. Rano sa budim o 4 alebo 3 na bolest zaludka a boli ma az do takej 3 4 je to strasne ani najest sa neviem scim som nikdy problem nemala!!! Ďakujem vopred

slavicita
29. dec 2016

Na toto ti poradí najlepšie lekár...choď sa dať vyšetriť na gastroenterológiu, môže to byť hocičo...ja som mala niečo podobné,,,vždy v noci som sa zobudila na kŕčové bolesti v oblasti žalúdka, na konci mi nepomáhali už ani lieky, išla som k dr. a našli mi žlčníkový kameň...musela som na operáciu, vybrali mi celý žlčník a mám pokoj..určite choď k dr...tu ti nik neporadí...

sibalka21
29. dec 2016

@zuzkoo150294 Kedze si tehotna, moze to byt z toho ale aj nemusi... Navstiv lekara... Sice ja som toto mala az do 5ho mesiaca a bolo to u tehotenstva....

lilyianka
29. dec 2016

@zuzkoo150294 moze to byt aj pankreas

yennn
29. dec 2016

Ja som prave v tehotenstve dostala zlcnikove kamene, vraj to brusko mi to tam nejako poposuvalo. Uz som sa tych tazkosti nezbavila posledne mesiace casto na buscopane, vybrali mi ho ked mal maly 5 mesiacov, predchadzal tomu velmi silny zapal + nieco s pankreasom. Urcite k doktorovi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre