Silná nádcha v tehotenstve. Mám sa dať vipísať na PN?

bellugia
3. nov 2010

Ahojte. Váham... Chodím zdemolovaná do roboty. V 5. mesiaci, nádcha už asi druhý mesiac, ledva držím oči otvorené. Klby bolia, neudržím sa na nohách :( Mám sa dať na PN? NIe je to podľa vás na pn málo? - -- nejaká nádcha... ? Naposledy PN pred 2 mesiacmi... a robím iba asistentku šéfa..

dankadina
3. nov 2010

jasné daj sa na pn 🙂

feb13
3. nov 2010

Ja by som sa dala na PN urcite. V tehotenstve ani lieky na to nemozes nejak moc uzivat, takze jedine poriadne vylezat.

andika10
3. nov 2010

už si mala sedieť u dr. 😉

danka79
3. nov 2010

Jedine co sa s tym da robit,je ostat doma v klude a lezat. Ide o tvoje zdravie a zdravie babatka,vykasli sa na to, co si myslia ostatni. Ved aj netehotne tazko znasame ked musime pracovat v takomto stave.

cikyta
3. nov 2010

To,že ťa bolia klby, neudržíš sa na nohách,máš ledva otvorené oči je na PN málo ???
Hm... Pre to dieťatko,čo nosíš pod srdcom je to až moc !!! ☹

8808
3. nov 2010

ja by som nevahala a isla ku doktorovi, lebo uz si chora za dvoch, ak by si to chcela rozchodit, uskodis aj malemu.. radsej utekaj k doktorovi a on sa uz postara ci mas byt na PN alebo nie.. ale isto by som neostavala s chorobou len tak..

otulik
3. nov 2010

no ja by som nevahla ist k lekarke a este ked ta tak dlho drzi nadcha ,,treba to vylezat...ja som mala nadchu nedavno to akoby som bola chora za dvoch tak sup,sup 😉

lucik106
3. nov 2010

utekaj ku dr. v tehu to nie je sranda- ste dvaja!!! to je najdôležitejšie. robote nie je zajac- neutečie 😉

zivika
3. nov 2010

dietatko je na prvom mieste, praca pocka... utekaj k doktorovi a oddychni si 😉

pia22
4. nov 2010

Urcite to vylez v posteli a dostatocne dlhy cas, mne viroza v 4. mes. tehotenstva spustila spinenie a veeela vela problemov.

romanula
4. jún 2013

ahoj aj ja sa pridam v tehu aj NEJAKA NADCHA moze byt problem....nikdy nevies, povedz lekarovi co ti vsetko je a ostan doma, nestoji to za to

karamel
4. jún 2013

ked nemas ty rozum, mohol by ho mat aspon tvoj sef a poslat ta domov 😉 neverim, ze si nevsimol tvoj zdravotny stav 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre