Slabý hnedý výtok v 12. týždni

eva1235
27. jún 2021

Ahojte mate s tym niekto skusenost? Akurat teraz mi zacina 12tt a vsimla som si ze mam slaby hnedy vytok. Vcera som bola aj na pohotovosti, cakam dvojicky srdiecka im bili a velkost tiez bola v poriadku. Ale stale mam strach, aby bolo vsetko ok mali ste s tym niekto skusenost? Dakujem pekne

pink_lady
27. jún 2021

nemas nizko ulozenu placentu? Ja som takto spinila/krvacala na striedacku od 13.do 19.tt potom sa placenta vytiahla a bolo to uz ok

kkovacovak
27. jún 2021

@eva1235 ak si bola na pohotovosti a povedali že je všetko ok tak je. Krvácať môžeš kľudne bez príčiny kvôli prasknutej cievke lebo je to tam všetko viac prekrvené. Mnohé ženy špinia každý mesiac v čase kedy by im mala prísť ms. Ak si podľa lekárov v úplnom poriadku tak to hoď za hlavu.

monika_mt
27. jún 2021

@eva1235 Bohužiaľ na toto ti nedá odpoveď nikto. Môže to byť aj neškodná prasknutá cievka, ako aj začínajúci potrat. Len vydržať a čakať, samozrejme oddychovať, minimum pohybu, žiadna námaha. Bud to prejde samé od seba (v prípade prasknutej cievky), alebo sa rozbehne silnejšie krvácanie. Držím palce nech tehotenstvo dobre dopadne. Ako sa hovorí, je to v rukách Božích.

st_277
27. jún 2021

@eva1235 Ja som to mala celý čas, doktorka ma riadne vyplašila hneď mi nasadila duphansen a brala som ho až do 27tt, ten mi velmi pomohol, ako náhle sme ho vysadili vždy som začala zase krvácať (hnedý výtok - zaschnutá krv). Určite choď svojej lekárke a povedz jej o tom, ja som si tiež myslela, že je to normálne lebo každý hovoril, že je to normálne - ale rozhodne to nie je nič dobré.

gaska44
28. jún 2021

@eva1235 ahoj, ja som spinila hnedym vytokom v 12. A potom aj 14 tt. Pocas niekolkych dni. Preco, nikto nevie, vraj sa to stava. Neboj, vsetko dopadne dobre. Porodila som zdrave babatko v riadnom termine. Viem cim si prechadzas. Hlavne vela oddychuj a mojkaj si babatka v brusku ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre