Som nachladnutá a veľmi slabo cítim pohyby bábätka

danocka
6. okt 2012

Už tretí deň mám nádchu a už tretí deň veľmi slabo cítim pohyby babetka. Predtým to boli riadne kopance a teraz veľmi slabé buchance a len pár krát za deň. Môže to byť tým, že som chorá? Čakáme druhé bábetko a pri prvom to bolo naopak, keď som bola chorá, ešte viacej v brušku vyvádzalo.

moon1979
6. okt 2012

@danocka ťažko povedať, pokiaľ máš akúkolvek pochybnosť a pohyby dieťatka sa výrazne zmenili skôr k nečinnosti, tak kontaktuj gynekologa ...

babajaga
6. okt 2012

urcite k lekarovi

katkas1
6. okt 2012

aj u mna to tak bolo cca v 6 mesiaci, ledva som maleho citila, aj to len vecer ked som lezala a bolo top ako prve pohyby, do vtedy tiez kopance tak som asi po 3 dnoch letela k dr a bolo vsetko ok, len sa otocil krpec dole zadkom tak zevraj preto to tak bolo, ked sa zase otocil hlavou dole bolo to podstatne cititelnejsie, ale pre istotu treba ist k dr

amexa
6. okt 2012

ja som sa pytala lekara ako casto maju byt citit pohyby (vtedy som bola v 24tt) a povedal ze staci denny kontakt - tzn denne citis pohyby (nemusia to byt kopance)... napr nas krpec je niekedy taky akcny ze nespi skoro vobec a inokedy ho citim len dva krat denne ... to prechladnutie vylez a nepanikar 🙂

wilinkaa
6. okt 2012

@danocka ja som mala pred tromi týždňami zápal dutín a keď mi bolo tak najhoršie, tak som tiež cítila slabšie pohyby, je to asi pri každom bábätku individuálne, ale tak určite to sleduj a keby sa ti niečo nezdalo, riešila by som to asi návštevou u lekára

zuzickaaak
7. okt 2012

Ahojte🙂 ako si liecite nadchu? Ja mam lokalne antib. do nosa,striekam si vincentku,naparujem sa a lezim. Trva mi to uz od stredy a nezlepsuje sa to. Prosim poradte mi daco,uz som z toho zufala..poriadne som sa nevyspala uz par dni..dakujem.

bambina1009
7. okt 2012

@zuzickaaak kúpeľ so soľou a potom sa zababušiť aj na hodku do perín až po uši 🙂 🙂 🙂 skoré uzdravenie

zuzickaaak
7. okt 2012

@bambina1009 dakujem 🙂

danocka
autor
8. okt 2012

ďakujem vám, asi len zbytočne stresujem. 😒 .cez vikend bol tatino doma a mala kopkala ako o dusu, už je zase všetko ako predtým, síce som ešte chorá,ale snáď aj to zachvílku prejde..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre