Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som tehotná 7 rokov po sekcii a bolí ma podbruško

lucindao
21. dec 2014

Som v 13 tyzdni.som tehotna po 7 rokoch po cisarskom.a dost ma boli podbrusko akoby som mala svalovku.ked sa chcem v posteli otocit tak to dost boli, alebo ked kychnem.dr povedal ze su to zrasty a ze to moze boliet.ale chcela by som vediet ci ste to mala aj niektora z vas a co ste robili, ci len vydrzat?

aristka
21. dec 2014

len vydržať ,si tehotná nedá sa robiť nič ,rieši sa to chirurg.zásahom kedy sa zrasty prerušia ,ale aj to nezaručí ,že tým zásahom sa neurobia znova ,keďže sa vstupuje do bruš dutiny....

alias313
21. dec 2014

Ja som v 15 tt,prve tehotenstvo bez sekcie a mala som dost krce nedavno.Ked som sa zohla a postavila krc,ako do nohy ked byva,tak som dostala do nohy.A tiez ma bolelo podbrusko,citila som sa ako keby som mala svalovku dole.V noci som sa ani nesla pretocit na posteli a presne ako pises aj pri kychani bolest, aj aj pri kašlaní.Doktorka mi na to dala magnezium.po dvoch dnoch uzivania,neskutocna ulava vobec podbrusko neboli.

zuzana76
21. dec 2014

@lucindao ja som citila akoby svalovku v oboch tehotenstvách, to sa podla mna roztahuje maternica, mala som to aj v prvom tehotenstve, kedy som este ziadnu brusnu operaciu neprekonala, takze to nemusi byt sekciou, ale je to roztahovanim maternice- mozno.

lucysl
21. dec 2014

ano, ja som mala tiez taky problem a jednoznacne mi pomohlo magnezium

lucindao
autor
21. dec 2014

Ja uz magnezium uzivam tyzden a bobec to neustupuje

Tu začni písať odpoveď...

Odošli