• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som tehotná a mám mrle. Čo mám robiť?

26. apríla 2009 
Ahojte tehuľky. Mám k vám prosbu. Asi som dostala mrľu detskú. Včera som sa bola pýtať na ten červený sirup, ale už sa nevyrába. Len lieky aj tie sú na lekársky predpis, a magistra mi povedala,že tehotné ich nemôžu užívať. Mamina mi poradila piť vodu z kyslej kapusty a papať kapustu. neviete, čo by ešte pomohlo? Sestra sa o nich dozvedela až po pôrode a že je to veľmi nepríjemné, keď lozia po štichoch. Ďakujem
25. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamka mi hovorila ze pomoze: cesnak medvedi- nakrajany ako pazitka na chleba, dalej tekvicove jadierka- kupis v supermarkete aj na trhu- vies tie slane, alebo caj z nechtika lekarskeho
dufam ze som ti pomohla :slight_smile:
25. apr 2009 o 22:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
obycajny cesnak...schrumat par strucikov a malo by byt po nich :wink:
26. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky babule... ja som ale citala, ze cesnak a skorica vyvolavaju dost silne kontrakcie!!! Neviem,ci to je velmi dobry liek prave v 34tt :unamused:
26. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cesnak :wink: aj ja som pocula , dufam ze ti to prejde , chuda no musi to byt neprijemne, drzim palce :wink:
26. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj sonne, s týmto problémom som sa trápila aj ja. V podstate od detstva. Na druhej strane som mala perfektnú postavu, ktorú mi závideli aj tie najnáročnejšie modelky :grinning: :grinning:. Z mojej skúsenosti mi naozaj pomohol len cesnak, 1-2 strúčiky som schrúmala len tak. Ten červený sirup mi veľmi nepomáhal. Ináč všetko zabralo, ale len na niekoľko dní a boli znovu späť. Aj cesnak zaberal dočasne, ale aspoň trochu na dlhšiu dobu.Úplne som sa ich zbavila až pri prvom pôrode, keď mi dali klystír. :slight_smile: Predpokladám, že mi prečistil črevá tak perfektne, že dnes tento problém nemám. Veď načase mám takmer 36 rokov. Držím ti palce a verím, že budeš úśpešnejšia ako ja a zbavíš sa ich skôr.
26. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
sonne, ako si k nim prisla? To nsa da bezne dostat?
26. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodzlomu, nemozu ublizit pokial nema zena rizikove.
26. apr 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj to su hlisty.... no vzdy som pocula ze nejest sladke a jest cesnak. Podla mna nemoze cesnak ublizit, iba znizi tlak.
26. apr 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď k lekárovi, pokojne k obvodnému a niečo ti predpíše. Lieky proti črevným parazitom pôsobia lokárlne a neprechádzajú do krvi, takže riziko je minimálne, ale chce to konzultáciu s lekárom :wink:
26. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mrle nie su hlisty :wink: a radim ist k lekarovi.
26. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co su mrle? parazity v stolici alebo co to je? Odkedy som tehu som trosku obmedzena, len tymto smerom.
26. apr 2009 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok