Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

luka04
24. okt 2009

tak vyskusaj ten paralen...neublizi ti, ked tak pomoze...

miculienka
25. okt 2009

katika - práve som si tu čítala o tom tvojom ocinovi, videli sme to s manželom v správach, ten moj robil dlho colníka na makove a tvojho ocina hneď spoznal, že tadiaľ jazdieval, cítime s vami, môj svokor bol tiež kamionista, on zas dostal následkom vyčerpania a úrazu mozgovú, teraz je už na tom celkom dobre. je to ťažká práca, aj keď sa nezdá, teda skôr náročná

katika82
25. okt 2009

miculienka dakujem

no pomaličky sa z toho dostávame, a stále viac si uvedomujeme aké mal ocino šťastie, a že pri ňom boli fakt všetci anjeli strážny.

my sme dnes boli bratrancovi na birmovke tak sme posedeli trošku, a zajtra idem ráno k starkej piecť tortu pre švagrinkú ma 30-tku tak jej chcem nejakú upiecť a kedže starká je svadobná cukrárka obecná ako sa to voľakedy chodievalo vypekať tak pojdem k nej ona mi pomôže nejakú mnamky mnam upiecť

luka a ty ako moja?? už sa psychicky pripravuješ???? ja sa toho stále akosi viac bojím čím viac sa blíži ten budúci utorok

lolita.9991
25. okt 2009

hmm baby asi hovorite o buracke 2 kamionov co sa stala piatok rano?ak hej tak vtom druhom auticku bol babkin bratranec so synom,
katika som rada ze je tvoj ocko v poriadku,je to strasnee

luka04
25. okt 2009

ahoj kati...no ja som momentalne psychicky ok, mala som hrozne dva dni za sebou, dostala som velky strach, nevedela som sa ukludnit, lebo ma jedna baba trosku naplasila co pisala na konika o nestastnych pripadoch...teda koncoch...tak som musela nieco spravit, dost mi to pomohlo aby som sa ukludnila a teraz som ok..nevravim, ze nebudem mat stredu strach ako tam nastupim, ale je to uz take v norme...dnes sme pobehali rodinu, boli sme u nascih, lebo byvaju 40km od nas, u babky a dedka....sak bolo krasne, posledny vylet vo dvojici 😅 rano idem na poradnu... tak ty ides vypekat..teeeda... takze ty mas sekciu buduci utorok? 3.11?

kathi76
25. okt 2009

Ahoj luka drzim ti palce ...teda vam vsetkym ktore idete zachvilku rodit... 🙂 🙂 🙂

Citam vas uz dlsie ale nikdy sa mi nechcelo napisat....

Luka neboj, ako sa hovori ked bude potom a je jedno ako rodis cisar-alebo prirodzenou cestou a budes mat
Leusku v naruci na vsetky bolesti zabudnes...

Inac luka zhoda nahod som tiez z Nitry a sranda je ,ze 29.10 mam narodeniny... 😅

luka04
25. okt 2009

ahoj kathi..dakujem si zlata 😅 aj ty si z NR? no ja priamo nie, mala dedinka v blizkosti... tak na tvoje narodeninky sa nam narodi Leuska???? 😅 jedna pani co sa tomu venuje mi o nej povedala, ze bude velmi silan zena s tym datumom narodenia, bojovnicka, plna energie....takze aj ty si asi taka 😅
vidim, ze si snazilka, tak ja zas drzim palce tebe aby sa zadarilo...a kde zijes v zahranici ak smiem vediet???

kathi76
25. okt 2009

no asi tak by ma opisali aj moji znami...bude presne taka ako pises...bojovnicka na kazdy pripad to su skorpiony-zeny tak ci tak a plna energie tiez.na tychto nemcov mam az primoc energie.moj sef mi hovori,ze zvladam robotu za dvoch 🙂 🙂 🙂

takze uz aj vies ze som v nemecku...

ale za tyzden idem domov aj s manzelom a tesime sa aj on lubi k nam chodit...

snazime sa,snazime ale este len asi mesiac a uvidime na moje narodky si mam urobit test ci to klaplo...

ale teraz drzime tebe palceky a 29.10 myslime na teba.....

kathi76
25. okt 2009

a s ktorej dedinky si ty ak sa smiem opytat? 😉

luka04
25. okt 2009

jeeej to by bolo krasne na narodeniny... 😵 😵 keby si nasla dve ciarky...prajem ti to... ja som dohodnuta s babenkou z tejto temy, napisem jej z nemocky a ona to hodi sem, tak ak budes mat cas nakukni... no nasa mala bude este vraj dievca v kopackach 😅 😅 mimoriadne energicka...mam sa na co tesit 😅

luka04
25. okt 2009

Dolne Lefantovce 😅

kathi76
25. okt 2009

jej dolne lefantovce sak to jak uz z nitry keby si bola, to je za rohom.

ja vas citam uz dlho ,ale nikdy sa mi nechcelo pisat....strasne so mnou...urcite sa to dozviem ked napise ta kamoska...

ale moja mamina hovori,ze ako dieta som bola velmi dobra.... 😵 😵 😵 ja som potom v puberte to dobiehala...

dievcatka su dobre uvidis....len sa nestresuj bude to fajn...take male zlate babenko drzat v naruci....budem uctite na teba myslet ved 29.10 je len raz do roka...a od buduceho stvrka pre teba tiez...a aj pre leusku...

luka04
25. okt 2009

este raz dakujem, si zlata, velmi dobre mi padnu teraz ku koncu taketo slova povzbudenia, kedze stale na to myslim a bojim sa...no vidis, tak mozes zacat pisat konecne, ked budes ma na nas cas...co sa asi paradoxne mne zas zmeni..ale ja si na net najdem vzdy cas...ved tu mame skalne babenky co si piseme dennodene hadam aj pol roka...nemozem ich opustit 😵 😵 no to verim ze budes na mna mysliet v ten den, bude vinimocny aj pre teba...potom sem skocim ked budem domka a dufam, ze napises pozitivnu spravu, ze boli dve ciarky 😅 😅 mas zlatu dcerenku, pozeram ze sa narodila piatok 13-teho....fiiha..stastny to den pre vas....a na ako dlho idete domov na SVK???

kathi76
25. okt 2009

idem tak 5 az 5,5 hodky s muzom.to vies chlapi horsi jak deti raz musi cikat raz fajcit..furt volaco.ked idem sama len s malou (chodim viackrat do roka) tak to robime za 5 hodin aj menej .mame to 530km.
dame zbirku alebo detske pesnicky a hulakame celych 5 hodin v aute jak besne...mala je naucena ja som s nou prvykrat isla sama na SK v decembri predat moje auto to mala skoro 6 mesiacov a bolo dobre vies ked je zviknuta tak sa podla mna da...niekedy som bravala aj mojho psa...takze uz vies asi aka som akcna skorpionka... 😉 😉 😉

no mala som termin 11 a nic.a ked mi rano v piatok 13 odisla voda ma az potom napadlo...boze ved dneska je piatok 13.... 😕 😕 😕 ja nechcem rodit piatok 13.

neskor mi znama povedala,ze deti narodene v piatok 13 su sastne deti, no tak sa tesim...

kathi76
25. okt 2009

inac o tom stachu viem svoje ja som celych 9 mesiacov povedala ,ze umrem pri porode tak som sa bala...

lebo mam aj panvu uzku mam 50kg a reku jak ju vytlacim...a s PDA-ckou bola za 4,5 hodky tu.a zijem...

ked mas babo v naruci je vsetka bolest zabudnuta to ti povie kazda ktora uz ma dieta a je jedno ako dlho rodila...

myslim na teba sa neboj....dobre bude...

luka04
25. okt 2009

no tak to teda si akcna 😅 viem si predstavit...ste zohrata dvojka s dcerkou...jaj idem ja uz pre dnes offky, nejako ma taha hajat, dufam, ze zaspim..lebo uz je to hrozne...ved do stredy obeda som domka, este popiseme ak sem skocis....tak zatial avoj a dakujeeeem 😅 😵 😅

smajli
26. okt 2009

ahojte,na vsetky na vas myslim a na teba vo stvrtok luka...
drzte sa 🙂 🙂 🙂

klauduska
26. okt 2009

Ahojte tehulky moje!!!

Tak ako,luka vidim,ze prezivas posledne dni domka trosku v strachu...ale neboj,to je asi prirodzene a prejdeme tym kazda.....Musime vsak mysliet na to,ze celych 9 mesiacov sa teskame na nasho drobceka a ta chvila uz bude coskoro tu a treba si ju vychutnat....je to vraj ta najkrajsia chvila v zivote,tak treba na to mysliet a vsetok strach a bolest pojde bokom..... 😉
Inak si dnes na poradni?Tak napis,ked sa vratis,co nove,ako ste na tom s Leuskou... 😉 Ja idem v stredu prvy krat a som hrozne zvedava co mi doktor povie....Inak mi prave volala segra,ze jej kamoska,ktora mala termin 8.11.tak jej prave odtiekla voda....Tak hned mi nezabudla pripomenut,ze to mozem mat aj ja uz hocikedy..... 😅 😅 😅

A ja som uz dnes od 5.00 hore,lebo som sla k sestre strazit maleho synovca,ona sla predavat,tak gazdujeme sami,je chory.....

katika82
26. okt 2009

ahojte maminy,

no tak tortička už je upečené okolo štvrtej pojdeme zagratulovať švagrinke, júúj normálne sa aj ja teším na tú tortu.

lolita áno bavili sme sa o tej nehode, je mi ľúto že to boli vaši príbúzní. čím dalej tým viac si uvedomujeme že človek mieni a Pánboh mení. a fakt nikdy nevieme čo sa môže stať v živote.

luka tak to ťa musela riadne vystrašiť tá baba ja tam už radšej ani nič nečítam poviem si to tak že čo sa má stať sa stane a ja s tým aj tak nič neurobím.

ja som teraz akruát volala sesternici my máme naraz termín a mi zdvihla že prosím?? ja že no čo moja že už ste dvaja, a ona že nooo už tlačííííímmm a ja že načo mi dvíhala. ale taká spokojnučká vyzerala byť. tak že mi zavolá potom.

chudiatko moje

luka04
26. okt 2009

ahojte...no mame za sebou poslednu poradnu...ani ma nepozeral zo spodu, ze to uz nema vyznam, aj keby sa otvaram..sak stredu nastupujem...len mi zmeral tlak, pozrel moc a dal pokyny na prijem..pytala som sa na anestezu, ze to za mnou pride doki az ked pojdem na sal a dohodneme sa...a ze pojdem strvtok rano prva...ale o akom case, netusim...pre istotu drahemu nakazem aby tam o 7 bol 😅 bola som este na pasoch, to bolo ok a sono mi urobil..pomeral naposledy babo...
ked som chcela ist domov, pokazilo sa mi auto pri nemocnici, tak musel drahy pre mna prist...este sme sli potom do mesta na nakup, teraz som dosla, ale som hotova....normalne si idem lahnut.... 😕

klaudy...jasne ze to moze prist uz aj teraz...ja sa tiez cudujem ze drzime pokope 😅 poslickov mavam silnych cim dalej viac...asi to mam vyratane len len.. inak na pasoch ked som cakala, dosli dve baby ze rodia...chudence, som ich sledovala..jednej odtiekla voda, klopala sestricke a ta jej stale vravela, cakajte...nestihame...

kati...tak vy idete dnes zurovat??? a aku torticku dobru ste spravili?? a tvoja sesterka uz rodi?? napis potom info 😅

smajli ahoj, dakujem ze na mna myslis 😅

monika131
26. okt 2009

ahojte maminky....

luka....takže ty budeš mať malinkú vo štvrtok už pri sebe, tak to je super. Silno, silno, silno ti držím palčeky. Ale určite všetko dobre dopadne.

My sme včera boli v Maďarsku, chceli sme, že nakúpime plienky, mokré servítky, prášok, ale už sa neoplatí chodiť na nákupy do Maďarska. Mňa zarazila cena na plienky v Auchane v Miškolci, stáli pampersky 21 EUR, a aj mokré servítky boli drahšie ako u nás. Tak sme nakoniec nekúpili pre drobčeka nič.
Večer sme sťahovali izbu, špekulovali sme asi 2 hodky ako ju poskladáme, ale nakoniec sa nám to podarilo. A dnes som už drobčekovi všetko naukladala do jeho skrinky. 🙂

Pridala som zopár nových fotiek, tak urobte kuk, ak chcete. 🙂

Ja idem na poradňu v stredu, som zvedavá, čo nové sa dozviem, potom vám napíšem.

klauduska
26. okt 2009

luka...tak tie baby co prisli na prijem-jedna z nich bola sestrina kamoska co som pisala,lebo segre volala,ze je na prijme,ze uz ma aj kontrakcie v 5 minutovych intervaloch a nemohli ju zobrat,lebo maju plne a sakali kym sa nieco uvolni ci co a ju potom brali rovno na sal.....Takze riadna divocina,podla tychto info to teda nie je bohvie co... 😒 Ale uz ma na svete krasneho chlapceka.... 🙂

moni...tak vy mate uz poskladane,nachystane?Super,urcite sa teskate,vsak?Idem omrknut fotecky.... 😉

luka04
26. okt 2009

hmm klaudy, tak to mozno bola ona 😅 aky je ten svet maly... este by to mohlo koncom tyzdna aj teba chytit a budeme tam spolu 😵 😵

katika82
26. okt 2009

no tak už sme domka tortička bola suprová

trošku sme pokecošili svokruška ma povzbudila že sa nemám báť že to zvládnem.

no a písala mi tá sesternica tak už má chlapčeka Kareem sa volá ona má muža araba tak preto také meno.
má 3260G 51 cm tak už to má za sebou. nevolala som jej zatiaľ nech sa dá trošku dokopy a zajtra jej zavolám ako sa to dalo prežiť. ona rodila normálne tak uvidím čo mi povie.

luka04
27. okt 2009

dobre ranko baby....

kati...aj jej zavidis co? ze uz to ma za sebou 😅 pekne miery..akurat... ja posledny den dnes doma, zvlastny pocit...ani neviem co robit...asi doupratujem, prekontrolujem tasku...zanecham pokyny drahemu 😀 😀 ale nie, to nemusim, on sa vie postarat... jak sa mi vcera pokazilo to auto v nemocke, tak je v oprave..mam radost 😠 este toto nam teraz treba!!

klauduska
27. okt 2009

Ajojte!!!

luka...a co mate s aftom,nieco vazne?A mate este druhe,ci ako zajtra idete do nemocky?A o kolkej tam ides?
No inak,to by bola sranda,ze by sme sa tam stretli.... 🙂 To ti verim,ze je to zvlastny pocit,ze vies,ze zajtra uz ides het a potom ked sa vratis uz bude vsetko ine.....tak si to len doma vychutnaj.... 😉

Ja som zvedava co povie doktor mne zajtra,dufam len,ze je vsetko OK a ze tam nebudeme do 13,00-14,00,lebo to bude o drzku...ale tak co uz,budem musiet vydrzat..... 😒
Chceme ist potom este do nayu,kupit taky maly vyhrievac a zbehnem aj do socialky sa spytat na II.pilier pre istotu aj ked uz nejake infosky mam....vcera mi prisiel papeir o materksej..... 😉

a ako moni,kati,ako sa citite?Brusko este rastie?

luka04
27. okt 2009

klaudy.. na aute odisiel nejaky snimac otacok...nemame druhe, ale pri najhorsom si mato zoberie zajtra firemne keby to nebolo stale ok....a hodi ma... jeho mama co byva dole s nami sice ma auto, ale chodi naobed prec a robi tento tyzden do noci..takze s tym sa moc neda ratat... no ja budem urcite okolo pol 1 na porodnickom prijme..planujem ist z domu po 12..takze ak by si tam cakala na pasoch, co ta poslu urcite, v tej hodine, tak sa stretneme... lebo tade aj prijimaju rodicky, aj zeny na kontrolu na pasy...tento krat by som ta spoznala 😅

klauduska
27. okt 2009

aha,tak cakate ci vam do dnes stihnu spravit?

no,to by bolo super keby sa tam stretneme,aspon by sme si vymenili pojmy a dojmy,povzbudila by som Ta.... 😉 😉 😉 Tak ja Ta urcite spoznam,ked som Ta minule zazrela a vedela,ze si to ty.... 😉

A inak sa ako citis?Mala sa v brusku vrti?

katika82
27. okt 2009

ahojte maminy,

ja som bola dnes na cvičeniach predpôrodných tak som sa popýtala čo ako čo ma ešte zaujímalo. no a pripravujem sa psychicky na štvrtok na poradnu čo mi povie doky. tak uvidíme. júúj ale riadne sa bojím už toho. luka moja tak
budem zajtra silno na teba myslieť, a vo štvrtok ani nehovorím. nezabudni mi potom poslať sms aby som tu babulkám napísala.

luka04
27. okt 2009

klaudy...hej cakame...ale aj keby to neni, mame to firmne nastastie, takze sme isteni..horsie je to s vydavkami teraz, ved to poznas ked vam odisiel PC a musis dat na taku opravu 😠 joj mala sa vrti a vytlaca stale, uz sa asi tesi vonku... joj taka som na nu zvedava!!!! citim sa na pocudovanie fajn, ziadna panika, od rana som pekne upratovala, prekontrolovala tasku, bola tu svokra na kavu teraz dosla kamoska ma povzbudit... mozno ma este nervozita tam, ale snazim sa byt u zkludna, uz aj tak nic ine nezmozem, musi to byt a hotovo, takze......vela ludi mi vola, ze na mna budu mysliet, dodava mi to normalne energiu...to je taka sila, ked si na to clovek spomenie, ze musim byt silna, teraz na mna myslia a drzia palce viaceri...

kati...co take nove vies?? co by mi este pomohlo?? 😅 jasne ze napisem, sme dohodnute....a pockajte jak by ste sa zasmiali, keby Vam oznamim, ze prisiel na svet maly Matej 😀 😀 😀 a nie Lea..co uz, bude mat ruzove vecicky,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre