Som tehotná a mám zápal vaječníka. Ako neprísť o bábo?

queenka
27. mar 2009

caute baby...mam problem...predvcerom som si robila test a je pozitivny problem nieje v tom ze je pozitivny lebo na babetko sa obaja velmi tesime...problem je v tom ze hned vcera som sla ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze vyzera to tak ze som tehotna ale ze mi nemoze nic potvrdit pretoze to moze zistit az od 6 tyzdna...vraj ten plod sa moze a nemusi ujat a ze bude to vediet az o tyzden....a orem toho mam teraz dost silny zapal laveho vajecnika tak mam strach aby to nejak neovplyvnilo to moje tehotenstvo...naozaj neviem co mam robit ..mam strasne velky strach ze o to babo pridem..je to mozne??

monika131
28. júl 2009

katika - malinký je zlatučký a ako chutne si spinká. No teraz ťa už určite prešiel ten smútok, že to nebude dievčatko, však? 😅

katika82
28. júl 2009

hej hej je to super zážitok ten 3d a to dvd by som kukala stále dookola.

smajli
28. júl 2009

ahojte:o)))
takze katika chlapcek? :o))) super... druhe bude dievcatko:o))))
aj ja ked pripustim,ze nasi maju uz dvoch vnukov,tak by som brala aj dievcatko,ale pokusime sa potom o druhe babo dievcatko:o))) drzte sa

monika131
28. júl 2009

katika - tak to sa teším s tebou, že si šťastná. A hlavne nech je ten váš drobček zdravý.
Ja idem zajtra k doktorovi, musím mu povedať o tom brušku, lebo aj dnes mám pocit ako keby sa naťahovalo a malo mi čochvíľa prasknúť. No uvidím zajtra, dúfam, že to nebude nič vážne. ☹

klauduska
28. júl 2009

Jeeej katika....krasne fotecky...vyzera veru,ze spinkusa maly drobcek...A to DVD to asi budeme na tom podobne...pozerat stale dokola.... 😀 😀 😀

moni...tak to len pekne povedz doktorovi,som zvedava co Ti na to povie,a ze co to vlastne je....Daj nam vediet,ci je vsetko ok,budeme na Teba mysliet... 😉

ajoj smajli...no kde si ty???Ani pocut nie je o Tebe....

Ja som este v praci,dovca sa dnes nekona,ale zajtra ano... 😉Tak sa tu opatrujte,oddychujte a davajte na seba a male drobulatka pozor... 😉

luka04
28. júl 2009

no ahojte...uz som domka konecne...no poviem vam, nebolo to nic moc ☹ mne osobne to nechutilo, aj ked mi tam vyzmikala citron, bolo to strasne prikro sladke..na 4x som to zvladla...potom som tam sedela na chodbe, pri mne dve ciganky, furt ma otravovali, tak som sa sla radsej prejst po chodbe..ale ostalo mi zle, proste nalacno taky grc, musela som si zas sadnut..nejako som tam obsedela a potom ma zavolali konecne dnu na krv a moc..este ani tu krv mi nemohla zobrat, rozvrtala mi celu ruku, uz mam modrinu...ale tak, dalo sa...musel prist brasko po mna, lebo mi bolo stale na vracanie a na odpadnutie..asi mi to proste nesadlo na lacno a este som aj vobec nespala..bola som aj u mojho dokiho pre papier na peniazky, aj som chcela pozriet co nove v meste, ale neska nic zo mna 😖 musela som si vsade sadat...idem si konecne lazkat... inak babenky, vsak pozeram, ze tu prevladate s tymi junakmi 🙂 aj kamosky cakaju chlapcov...ajaaaaj, budeme mi mat napadnikov 😀

klauduska
28. júl 2009

ajoj luka...

tak si to ako-tak zvladla citam....No,nevyzera to byt ziadna slava tento test.... 😒 😒 😒 Dat do seba taku sladku zbrndu hned rano,nalacno.....Este dobre,ze pre Teba prisiel ten brasulo,radsej,ako by Ti malo prist niekde zle.... 😉
A vysledky z toho zistia kedy?

katika82
28. júl 2009

no luka tak super že už to máš za sebou. juj už nech to máme všetky bua ja budem musieť drahého zobrať so sebou ale ísť autom sama.

a ako to dopadlo vštko je oki či to ešte nevieš???

luka04
28. júl 2009

ved praveze neviem, mam volat rano o vysledky po osmej...sama som zvedava 😕 dufam ze mi nezapotia, ze mam cukrovku, este aj dietu dostanem....ale to snad nie..ak budu negativne, tak mam hocikoho poslat po ne, ak pozitivne, tak musim prist k doktorke na vysetrenie..tak budem dufat..a vy ako v praci??? aj u vas je take hnusne teplo?? volaco sa tusim chysta, zatahuje sa...

klauduska
28. júl 2009

aha,a to potom naco mas niekoho poslat pre vysledky?To sa s tym este niekam ide???Trosku nechapem.... 😕

veru kati,nech uz to mame za sebou a uvazujem,ze manzel ide prave v ten tyzden na poobedie do robotky,tak si tam pojde so mnou posediet.... 😉

U nas je teplo,ale myslim,ze sa este celkom da...

ja prave popijam kaficko....a hodilo by sa mi k tomu nieco sladke.... 😒

katika82
28. júl 2009

klaudy tak príť na tú marlenku júj ja si idem veru dať.

dnes som ešte nič sladké nejedla

klauduska
28. júl 2009

no veru,ta marlenka je silne lakadlo...vcera som manzelovi zahlasila,ze este teraz v tehu si musim urcite kupit celu marlenku,lebo ked budem kojit,tak take moct nebudem.... ☹ ☹ ☹ Som vcera trosku patrala co mozu kojace maminy a vela nam toho veru nezostane.... 😒 Takze kludne sa tym budem teraz napchavat.... 😀

luka04
28. júl 2009

klaudy...tie vysledky vraj musim zobrat mojmu zenskemu na najblizsiu poradnu...ked budu negativne, tak staci ak niekoho po ne poslem, nemusim sa tam ja trepat a ak pozitivne, tak jasnacka musim prist a budu ma liecit abo co...

katika82
28. júl 2009

aháá tak už som to teraz ja ja pochopila.

no hádam to bude dobré a nebudeš sa tam musieť trepať ty len niekoho po to pošleš.

klaudy a čo také nebudeme môcť potom???

smajli
28. júl 2009

vsak ani vas nestiham citat... musim vas dobehnut...
mali sme pernejsi vikend...este sme dorabali nas bytik a este aj bude treba stale daco dotahovat...
..a od soboty tu mame synovcov z BA na cely mesiac...tak to uz vas asi fakt nebudem stihat citat....
pekne sa zatial majte... musim precitat,co pisete...

katika82
29. júl 2009

dobré ránko maminy

juj ja som dnes tak divno spala nejak ma záha pálila to sa mi ešte nikdy nestalo.

a chcela som sa vás opýtať či sa vám stalo že vás totálne bolia ako keby kríže. ale mna to tak že niekedy ani chodiť nemôžem. neviem čo to je. uplne tam nad trtáčom ale taká bodavá bolesť. neviem či sa panva rozširuje či z čoho to môže byť??
nemáte skúsenosť??

monika131
29. júl 2009

ahojky.....

tak ja dnes idem k tomu doktorovi, som objednaná na 10.20. Len dúfam, že tam nebudem večnosť, že sa to tam nenakopí nejakými nečakanými pacientkami.

katika - aj ja mávam občas bolesti krížov, ale čítala som na nete - tehotenská kalkulačka, že od 23tt tehulkovania sa tieto bolesti môžu prejaviť, takže žiadna panika.
Moja kamoška s tým bola u doktora, pretože ju to začalo bolieť až neznesiteľne a vieš čo jej povedal? Že drobček sa v brušku usalašil tak, že jej tlačí, respektíve leží na krížoch, takže musí len vydržať.
Tie bolesti nám spôsobujú naši drobčekovia, tým že sa mrvia a spinkajú kde im je najpohodlnejšie, takže musíme to vydržať. 😅

luka04
29. júl 2009

ahojte...no volala som o vysledky mam negativne nastastie 😀

kati...aj mna bolievaju velmi krize, hlavne to citim ked lezim, alebo sa mam zdvihnut, az zjaknem dakedy od bolesti..aj mne vrvalea kopa zien, ze to suvisi s tehotnestvom..ja som sa zas vyspinkala vynikajuco na rozdiel od predosleho dna...teraz som plna energie, od rana vysavam, umyvam dlazky...

moni..tak drzime palce na poradni..napis potom co a ako..ja iden presne o tyzden...boze pozeram, ze uz som zacala 27 tyzden...jak to ide 😕

katika82
29. júl 2009

luka veru to uteká strašne rýchlo nedávno ked boli baby ako jahody v 25tt a ja len v 15 som si hovorila juj ked už budem ja a už je to tu a ani neviem ako to ubehlo.

no mna to bolí skôr ked sa postavím zo sedu a chcem chodiť taká bodavá bolesť v jednom mieste ale tak čo nevydržíme pre naše krásne ratolesti.

som rada že výsledky sú oki doky takže žiadna cukrovka to je super.

monika - držím pršteky nech ti to vštko dobre dopadne uvidíš to bruško bude dobre

andrea12737
29. júl 2009

Ahojte tehulky.
No ja som taky problem zacala mat uz v nejakom 11tt, ked som v 12tt isla na kontrolu k dokymu a povedala som mu to, tak vravel ze je to este skoro, ale ze kludne moze byt ze mi babo odobera natolko vapnik, ze vlastne ten nedostatok vapnika moze toto pocas tehotenstva urobit, tak mi predpisal OSTEOGENON, no poviem vam ze za tyzden bratia mi krasne pomohli, ale bolo to tiez dost dive s tou bolestou, chodila som krivajuc, lebo to bolo ozaj dost neznesitelne, ani lezat, ani chodit, ani sediet no vobec nic...takze odporucam.. 😉

luka04
29. júl 2009

kati...ty si uz len tusim do zajtra v praci, ze?? a potom mas kolko volno?? kamze sa to chystate?? 😀

katika82
29. júl 2009

luka áno ešte zajtra a máme 3 dni voľno. no v piatok chceme ísť na terchovské, v sobotu by som chcela odbehnúť do toho targu ale to ešte uvidím no a nedeľu budem pekne oddychovať. v sobotu nám treba trošku aj upratať kedže prídeme po týždni domov noa uvidíme čo ešte príde do toho.
dnes má drahý nočnú hore zasa na chopku tak idem k nemu

luka04
29. júl 2009

a co robi drahy hore na chopku? budes s nim cez noc v praci? boze, milujem ten vas kraj, menila by som hned 😀 ja som dnes spravila sobotne upratovanie, teraz vymyslam co so zbytkom dna...asi zavolam kamosku na zmrzlinu poobede abo na kofolu...

katika82
29. júl 2009

no on robí na lanovke vieš, a niekedy máva hotovostné služby hore na chopku takže idem na noc k nemu a ráno sa zasa zveziem lanovkou dole do práce. mne sa tu tiež páči veľmi ale aj u nás na orave je krásne. ja mámhned za domom horu aj tu aj doma na orave takže je to uplne super.

klauduska
29. júl 2009

Ahojte tehulky moje!!!

Tak mi to nedalo a z dalkej Prahy VAm pisem.... 🙂 a musela som sem nakuknut...Vsetci odisli na pohreb a mna nakoniec nechali doma,ze z kostola sa ide na cintorin asi 1 km...Tak mi nakazali byt domka a oddychnut si,kedze som sa moc nevyspala,lebo ma uz od 5,00 rana otravovala mucha... 😠

Hlavne som bola zvedava,ako sa mate,co vysledky z cukrovky a poradna moniky....Tak to je fajn,ze vysledky su negativne a ziadna dietka nehrozi....Tak to ma byt.... 😉

kati..veru,ja mavam tiez tieto boleti a presne take ako pise luka,najma ked lezim a snazim sa vstat...to az jajkam niekedy....Ale tak teda asi to je normalne,ako pisete....A kati...ta marlenka vcera nakoniec bola...po ceste do Prahy,uz v Cechach som si ju kupila na benzinke..... 😉 😀 😀 😀

katika82
29. júl 2009

klaudy tak to je sper a celú škatuľu si si kúpila??? ja som včera z tej moje zjedla polku celej škatule.

ešte sa sdraháý smial ked kukal že dátum spotreby do 5.8 aja hovorím no tak to musím do vtedy zjesť tak mi povedal že toho sa on nebojí že by to tak dlho pri mne vydržalo 😀 😀 😀

klauduska
29. júl 2009

nie,nemali celu skatulku,ale na cestu mi stacil jeden kusok a hned som bola spokojna.... 😀

Neviem,akosi zistujem,ze pomaly kazdy den sa mi ziada nieco sladke.....Vam nie?

katika82
29. júl 2009

klaudy mne čím dalej tým viac.
ked zjem niečo slané za tým hned musím sladké azasa naopak ked je obed sladký tak musím niečo slané za tým 😀

klauduska
29. júl 2009

tak aspon nie som sama co mi chuti sladke...to nam tie tehu chutky asi len zacnu a mna sa doteraz kazdy pytal,ze ci mam chutky a nic specialne som doteraz nemala....tak asi uz zacinam... 😀 No neva,povedala som si,ze si doprajem,tak v norme,ked mi bude chutit,lebo take ako cokolada,orechy,med a rozne ovocia a zelenina sa pri kojeni nebudu moct....tak si doprajem teraz.... 😕 😉

kati,beriete aj fotacik na Terchovske dni?Mohla by si a potom pridas nejake do albumiku aj s bruskom.... 😉

katika82
29. júl 2009

http://www.babysen.sk/index.php?option=com_virt...

baby kuknite na toto nieje to úžasné?? a za celkom dobrú cenu sa mi to zdá 11-dielna sada.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre