Som v 10. týždni mi skočil pes na brucho

2. sep 2020

Potrebujem poradit. Som v 10tt. Lezala som na posteli na chrbte. Zrazu nas 5kg pes s rozbehom skocil na postel, a z jednej strany postele mi rovno skocil vsetkymi 4 labami na bruchu. Bol to taky skok s odrazom, ze rovno ostal v sede na mojom bruchu v mieste pod pupkom. Brucho ma zacalo boliet. Je este sanca, ze to babatko v brusku prezilo, ci je koniec 😢😕.

evamea
2. sep 2020

Ak si nie si niečím istá, radšej choď na pohotovosť. Ale plod býva dobre chránený, verím, že všetko bude v poriadku. Budem na teba myslieť.

veronikaszabova
2. sep 2020

Vies kolkokrat mi starsi syn lahol na brucho pri druhom tehotenstve? A mal viacej ako 5kg.
Ak si nie si ista, bez na pohotovost

daniela1911
2. sep 2020

Skôr by som povedala, že v tomto prípade je nebezpečnejší tvoj strach a stres, ako ten skok 5kg psa. Nemyslim to v zlom! Držím palce!

ladyk001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamea
2. sep 2020

@ladyk001 to aj dieťa je podľa teba tupé, keď skočí na brucho? 🤦‍♀️Radšej pomlčím.

veronikaszabova
2. sep 2020

@ladyk001 koment za 100 bodov toto 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ akoze ten pes to urobil naschval,nie?

pukanec123
2. sep 2020

Objednala by som sa pre istotu k doktorovi, nech skontroluje. Ale neobavala by som sa priveľmi, babo je ešte veľmi maličké, a v brušku veľmi dobre chránené, má tam miesta habadej, takze sa má kde posunúť 🤗 si vezmi že niektoré ženy spavaju na bruchu aj vo vyššom štádiu, a nič sa nestane. Každopádne drzim palce a daj vedieť ako si dopadla 🍀

evkakozickova
2. sep 2020

@ladyk001 no lebo ten pes jej chcel naschvál skočiť na brucho...🤦@anonym vieš koľko krát mne malý udrel nechtiac do brucha ? A chvalabohu je všetko v poriadku.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
2. sep 2020

@dominika1988 pes psychopat 😳 zavolajte niekto policiu!

evkakozickova
2. sep 2020

@kittykat22 🤣🤣🤣

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonicka96
2. sep 2020

@kittykat22
@ladyk001
Jedine tupé psychopatky ste tu vy dve...

miskooo1987
2. sep 2020

@sonicka96 ono jedna z nich to očividne myslela ironicky... druha asi vážne... 🤪

selest
2. sep 2020

V 10 tt ma este okolo seba tolko plodovej vody ktora ho dobre chrani. Ak sa mas stresovat tak zbehni k dr nech ta skontroluje. Psik za to nemoze ja mam 2rocneho synceka a jemu nevysvetlim tiez ze nema skakat na mna. Vzdy ked sedim na gauci alebo v posteli si davam na brusko taky penovy vankus keby ma nahodou kopol. A veru sa mu to uz v spanku parkrat podarilo.

katpox
2. sep 2020

Isto chodte k doktorovi, ja mam 40 kg akitu a 5kg maltezaka ale toto maju zatrhnute.... A akita inu je max. tolerantny a opatrny pes, ked som bola teho.tak mi atikat len nufakom brnkol sem tam do brucha citil babo, maltezak nic nevnimal ale neskakal

miskooo1987
2. sep 2020

A k téme autorke- najskôr sa ukľudni, to je úplne prvé... daj si niečo čo ta ukľudňuje, kľudne aj balík chipsov, alebo pollitrák kyslých uhoriek aj s nálevom... ono na toto sú ženské orgány celkom uspôsobené... takze najskôr sa nestalo nič, a viac uškodí ten stres... takze normálne sa snaž myslieť na iné veci a ráno s kľudom Angličana zavolaj lekárovi a popis situáciu... nič viac sa asi odporučiť nedá...

ladyk001
2. sep 2020

@evamea
@dominika1988
@veronikaszabova
1.tupé je prirovnavat psa k dietatu 😒
2.jasne je to uplne v pohodicke, ešte nech toho psicka autorka polutuje a pochvali nie? ved to nic ze ohrozil dietatko , je to chudacik lebo on nevie ....omg sa spamatajte

veronikaszabova
2. sep 2020
evamea
2. sep 2020

@ladyk001 Ty ale nie si celkom v poriadku, však?

alguno
2. sep 2020

@ladyk001 ty si tupa!

alguno
2. sep 2020

@ladyk001 § Ty to musíš mať v živote ťažké... Je mi ťa ľúto.

mischelin89
2. sep 2020

Nestresuj. Mne v 1 trimestri skocil nechtiac na brucho syn 15 kg. Lezala som, on pri mne stal a kilenami do brucha. Este na 2 den ma vsetko bolelo. Krize, maternica, vsetko. Hovorila som dr a ten ma upokojil ze 3r dieta nema taku silu aby babatku ublizilo, je dobre chranene. Takze 5 kilovy pes uz vobec taku silu nema 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeliz59
2. sep 2020

Ale toto vyrieši len doktor nie fórum na MK....smer pohotovosť.... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Ja už fakt dakedy keď pozerám tieto témy tak ja neviem ja nemám slov ...stavím sa,že o chvíľu bude téma
som hladná....myslíte ,že sa mám najesť????
Alebo rovno téma myslíte ,že som hladna????

mrkvicka060
2. sep 2020

@evkakozickova no keby jej nechcel skocit na brucho, tak to neurobi. Ci myslis, ze len tak si vyskocil a nevedel kde dopadne? Samozrejme, ze pes nevie, ze je tehotna a moze jej ublizit a blabla, ale na brucho jej skocit chcel, kedze jej tam skocil, nie je to dement. Asi to ma ten pes bezne vo zvyku. A pre autorku - skrot si cokla, aj keby som nebola tehotna, tak len raz by mi cokel skocil na brucho ked si lezim na posteli a dostal by taky kopanec, ze by aj zabudol, ako sa na tu postel skace. A neboj sa, babatko je dost chranene, nemalo by sa mu nic stat, to asi nebol taky naraz.

whatever1
2. sep 2020

@dominika1988 Ale ten pes si na ňu nesadol svojimi 5timi kilami
on s rozbehom skočil a spôsobil autorke naraz pravdepodobne prirovnatelny úderu päsťou.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wilton
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre