Som v 11. týždni a ochorela som od malého synčeka

nefertiti7
18. sep 2013

Ahojte, ako sa z toho dostať čo najskôr? Som tehotná a ochorela som od 3 r.syna, ktorý mal virózu, nádcha, kašeľ, a teraz to chytilo mňa, zjedla so occilococinum, coryzaliu, homeogene, všetko homeopatika, nič, kvapky do nosa nemám, len sa naparujem nad bylinkami, zarobila som si skorocelová a cibuľový sirup s medom, čo ešte pomáha, bojím sa, aby sa nič zlé nestalo, po 2 potratoch, som v 11 týždni, na duphastone

m_ij_ka
18. sep 2013

@nefertiti7 určite by som zašla za lekárom sa poradiť čo môžeš v tehu užívať tak aby to bábu neuškodilo. 🙂

aristka
18. sep 2013

no na tej liečbe do zajtra vydržíš a potom smer dr. a poraď sa

shibaba
18. sep 2013

@nefertiti7 Rýchlo, rýchlo k lekárovi 😨 .Ja som mala v tehotenstve ten istý problém, predpísali mi SUMMAMED, vraj neškodí dieťatku a tebe pomôže, mne pomohol .Tak šup-šup 🙂 🙂 🙂

malapepka
18. sep 2013

Aj ja som bola nedávno chorá, ťahalo sa to 3 týždne, kašeľ taký, že ani dýchať sa nedalo.... dr. mi predpísal ATB Zinnat, ten je povolený aj v tehotenstve.... určite zájdi k lekárovi, povolené lieky narobia menej šarapaty ako prechodená choroba ☹ on už bude vedieť, čo ti má dať 🙂 skoré uzdravenie 🙂

bobika492009
18. sep 2013

no to iste mam teraz aj ja :-/ Aj moja 4 ročna dcera . Aj ked jej to uz prechadza , no mna sa to stale drzi . Nos plny, striekam si len mar plus , prehltat a jest je u mna katastrofa .hrdlo bolave , a uz aj priedusky mam chytene . Som v 2. trimestri a tehotne nemozu brat hocico . Zajtra idem na poradnu tak nech mi poradi, alebo zajdem aj k obvodnemu ak budu treba antibiotika . Len neviem ako budem komunikovat s nimi ked som "stratila " hlas :-/

jesi25
18. sep 2013

@nefertiti7 ahoj riesim momentalne to iste dostala som to od 4.rocnej dcery ma virozu a nane sa to prejavilo,ze mam hnisavu anginu a zapal v tele,mam antibiotika penicilin,som v 9.tyzdni tehotenstva.

mamjka
18. sep 2013

mne pomohol " mucoplant skorocelovy sirup" to najviac pomohlo mala som zapal priedušiek so začinajucim zapalom pluc...žial smo sa nevyhla ani antb.+ moj gyn. mi dal aj hedelix sirup.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre