Som v 21. týždni a mám genitálny herpes

soofias
18. feb 2013

Chcem sa poradiť. Som v 21tt a v 18 týždni mi bol zistený genitálny herpes, používala som Herpesin krém. Herpes po týždni zmizol a zatiaľ sa nevrátil. Mohlo by ochorenie ohroziť bábatko? Dakujem

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1406
18. sep 2016

@soofias podla mna babetko ohrozene nie je....ja som ho tiez prekonala a mala je v poriadku ak by si ho mala tesne pred porodom treba to oznamit lekarovi pri klasickom porode hrozi riziko nakazy ale oni vedia uz co robit....netreba sa bat....drzim palce

palacinka18
18. sep 2016

Dufam ze aj moje bude🙏🏼❤️

lexyna
23. nov 2016

Dievcata, co ste mali gen.herpes na zaciatku tehotenstva prvy krat, prezilo babatko, bolo v poriadku?

gdulskadarina
23. nov 2016

Tiez si nemyslim ze by bolo ohrozene priamo babatko ale do bazena urcite nie a snaz sa aby si mala jeden uterak len na to a pravidelne ho men aj kazdy den nech sa to co najmenej roznasa lebo to by asi mohol dostat aj partner ci nie? a porad sa aj s gynekologom

tina7729
18. jan 2017

@akova Ahoj môžeš mi napísať aké lieky si brala protivirove V tehu na ten herpes A davkovanie A kedy V kolkom týždni? Ak si pamatas 😊

agus87
29. nov 2018

Ahojte, mne sa prave vyhodil genitalny opar/herpes, som v 6. tt. Zajtra pojdem ku gynekologovi. Tie, co ste prekonali nieco taketo v tehu, bolo to OK? Neohrozi to babo?

tina7729
3. dec 2018

@agus87 prvy krat sa ti vyhodil v tehu?

agus87
3. dec 2018

@tina7729 bola som u gynekologa a bola to napokon iba zvacsena zlaza, ktora sa aj stiahla o 2 dni neskor 🙂

tina7729
4. dec 2018

@agus87 tak super 😊

belusa
19. nov 2020

@kissovak83 poslala som IP

belusa
20. nov 2020

@anonymka22 môžem sa poradiť? Poslala som ss, ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre