Som v 26. týždni a otváram sa

3. nov 2022

som v nemocnici a 26 týždni, ževraj sa otváram.... Som zúfalá !

autor
3. nov 2022

Ja vlastne neviem prečo to sem píšem... len by som bola rada za radu, aby som sa nezblaznila

jaruska_12
3. nov 2022

Si na správnom mieste musíš vydržať ❤️

janickacrazy
3. nov 2022

skús sa hlavne ukľudniť a opakovať si sama pre seba, že všetko bude v poriadku, lebo stres len škodí tebe aj bábatku, si v nemocnici, tam ti pomôžu, aby si vydržala čo najdlhšie 🍀

alantroj
3. nov 2022

ja som sa tiez 26 zacala a porodila som az 39tt. Ale bola som uz pn, lezala s vyvysenou panvou. Podloz si postel gauc, vsetko. Aby bola panva ako naklonena plosina. Mne hlavicka dietata tlacila vlastne a uz som nemala takmer ziadny krcok. Mi vraveli ze do 24 hod mozem rodit. Som plakala najskor ale potom som nahlas s dietatkom urobila dohodu. Ze musi ostat dnu, ze kazdy den je dobry .

autor
3. nov 2022

Ďakujem Vám... Naozaj je mi teraz do plaču :( . Čo ak porodim skôr, bábätko bude mať kompilácie v živote 😭 teraz som čítala jednu správu tu na modrom koníku od nijakého anonyma, že chce porodiť skôr cisárskym... Och bože čo by som ja dala za to mať normálne tehotenstvo, nieto ešte si komplikovať cisárskym 😭:(

chillibubble
3. nov 2022

hlavne sa skus upokojit. aj psychika robi svoje. si v nemocnici, niecim ta nastopkaju, budu vsetko sledovat. drzim palce.

veronikadany
3. nov 2022

Ahoj,ja som sa začala otvárať +kontrakcie od 28.tt.Prenasala som do 41.tt.Hlavu hore

marrria1
3. nov 2022

Hlavne sa treba ukľudniť a myslieť pozitívne, všetko dobre dopadne.chce to kludovy režim a môžete takto potiahnuť až do termínu pôrodu. A bábätká už vedia zachrániť aj v takomto nízkom týždni. Mala som iné komplikacie a dcérka sa mi narodila v 25tt, je úplne zdravá, už má 2,5roka. Držím palce ❤️

katka06
3. nov 2022

Len kľud, nestresuj 🙏 určite bude všetko v poriadku 🍀

babulka97
3. nov 2022

@marrria1 a kde si rodila ? Veľa zdravia prajem

bambieblue
4. nov 2022

ja som sa tiez zacala uz od 28 tt otvarat aj napriek tomu ze som lezala v nemocke som porodila v 32tt . maly bol asi 2 tyzdne v inkubatore na kysliku cca tyzdne no a po mesiaci v nemocke mohol uz konecne domov

magg424
4. nov 2022

Pre upokojenie, ja som takto 3 roky do zadu lezala v ba 200km od domu, v 25tt zistili ze som ma 4cm otvoren. Lezala som v nemocke do 36tt, a maly sa narodil v 39tt.
Ak budes lezat,naozaj lezat a nehybat sa, je velka sanca ze bude babo v poriadku. A hlavne klud, vela magnezka, vela spanku a dobre bude

luci_dar
4. nov 2022

Nemusi to byt take strasne. Zalezi aky mas dlhy krcok (cervikometria), otváraš sa zvonku ci zvnútra a ako velmi? Nasadili progesteron vkladať do posvy a magnezko? Kludovy rezim? Toto su vsetko opatrenia, ktore vedia pomoct. Zaroven stery, ci ti to nespôsobila infekcia/zapal. Ak Ano, treba preliecit 😊.

marrria1
4. nov 2022

@babulka97 Ďakujem 😊. Dcérka sa narodila v NZ, čakali sme na prelozenie kým neprekročime 24tt lebo mi od 23tt odtekala plodova voda a skôr nas nechceli preložiť..boli to najdlhšie dní mojho života .... základom je ak sa bábätko narodi v takomto nízkom týždni aby to bolo na miestne kde majú neonatológiu a dostalo sa mu hneď od začiatku tej najlepšej starostlivosti, vďaka Bohu u nás sa to podarilo 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre