Som v 32. týždni a mám absces na kostrči

him2106
21. feb 2015

Ahojte baby...mala by som otazku..som v 32tt a na kostci mam absces....nebudem vraviet jakaaa strasna bolest...chcem sa opytat ci neviete ako po domacky utisit tu hroznu bolest...u lekara som bola dal mi antibiotika na 10 dni,ale ziadne utmujuce tabletky....je to jak vecnost kym to praskne alebo odide ☹

ssardinkaaa
21. feb 2015

Paralen sa v tehotenstve normalne može užívat. Som po angine v 20tt - celý víkend som brala denne cca 3 tab. paralenu. Ibáč je vraj rizikovejší. Ak by to išlo asi by som tomu prasknutiu aj ,,pomohla,,..ale to je moj subjektívny nazor. Prasknuť, umyvať repikom...davať si paracetamol. Tak skoré uzdravenie!

moon1979
21. feb 2015

natri si to na večer nahrubo ichtyolovou masťou a prelep ... do rána to praskne

him2106
autor
21. feb 2015

Uz to natieram s tym kremom asi 5 dni a stale nic....moc sa stym nechcem hrat kvoly infekcii...

romisami
21. feb 2015

@him2106 ja som mala tento absces niekolkokrat raz aj v tehotenstve :/ - vola sa to pilonidalna cysta a mne to vzdy narezali a vycistili. Uz mam 3 roky klud uvidime dokedy. Mne pomaha aj wobenzym, obcas ho beriem preventivne je to proti zapalu ale neviem ci sa to moze aj v tehu...

him2106
autor
2. mar 2015

Bola som na zakroku....ta bolest tu nebudem ani opisovat....myslela som ze tam umrem.....ale ulavilo sa mi..konecne sedim....chodim na cistenie....neprajem toto nikomu.:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre