Som v 33. týždni a dostala som mrle. Môžem Vermox?

jannet07
24. feb 2016

Dobry den tehulky a mamicky. Som v 33 tyzdni a dostala som mrle. Bola som opakovane u svojho lekara ( v Rakusku), vraj mi nemoze nic dat, ziadne lieky. Konzultovala som to este s jednym tiez tu v Rakuksu a ppovedal to iste. Neviem ci mam ist do nemocnice- na pohotovost s tym, ze tam mi snad pomozu. Je to velmi neprijemne. Vsade citam, ze na Slovensku predpisuju Vermox. Prosim Vas, je tu niekto taky, kto ho uzival a babatko je v poroadku, zdrave?? Ak si skutocne nemozem dat ziadne lieky, tak to vydrzim, hlavne nech je mala zdrava, ale ak je mozost si dat Vermox, tak pojdem na sk k lekarovi. Prosim poradte

janicka2315
24. feb 2016

To by zaujimalo aj mna..

cerez
24. feb 2016
senta_sofia
24. feb 2016

V pribalovom letaku Vermoxu nie je,ze by ho tehotne nemohli,je tam, ze o uzivani musi rozhodnut lekar. Otazne je,ci ma registraciu v Rakusku.

lilik96
24. feb 2016

Vermoz by sa podla mna mna mohol, nasa pediatricka vravela, ze sa nevstrebava, ze len preleti crevom a odcervi, ale treba to konzultovat urcite 🙂

petra71alex
24. feb 2016

vermox som aj ja brala počas tehotenstva, majú za vyjesť 2 balenia ale radšej som zjedla len jedno a ok.

miricka77
24. feb 2016

Ahoj.daj si cesnak,buď ho zjedz s niečím alebo si daj prevriet vodu,nalej do kybla,do toho napuc cesnak a keď bude už len mierna para,tak si na to sadni.Ale nie na horúce.do rána všetky vylezu.Ja som v minulosti mavala často mrle a toto vždy pomohlo.Ráno som ich doslova ometala zo seba.

jlp
24. feb 2016

Ahoj aj ja som ho brala v tehu tiez v 3. trimestri 6 tabliet a vsetko v pohode.

janette321
24. feb 2016

tak o tomto som v živote nepočula :D idem googliť . ale vyzerá to strašideľne dúfam že na mňa sa to nenachytá .D

wewetko
24. feb 2016

Ahoj aj mne sa ich podarilo chytiť ked som bola tehotná, tiež okolo 30 tt, ženská lekárka mi predpisala vermox, tuším že som to brala až 3 soboty, alebo tam je interval 10 dni, to uz celkom neviem.. po sebe a po 2 tablety na ráno na lacno...Opatrujte sa;) malinka je v poriadku;)

quellka
8. sep 2018

U muza aj deti boli potvrdene mrle. Ja som v 35tt a vraj by som mala Vermox preventivne aj ja. Mozem??? Nesposobi to poskodenie plodu alebo predcasny porod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre