Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som v 39. týždni a mám teplotu, bolesť hrdla a nádchu

mirinda82
17. jún 2014

Potrebujem radu skončila v noci z nedele na pondelok o 1:30h na vzdychárni tam sa mi kontrakcie vyšplhali na 127 a NIC ako začali aj prestali tak ma poslali ráno o osmej na rizikové že možno zas začnú otvorená na 3,5cm som si tam celý den pospala a dnes ráno ma pustili domov. No ale to by nebol taký problém keby som si odtiaľ neodniesla nejakú pliagu mám teplotú bolí ma celé telo hlavne hlava krk babulky čo si mám dať poradte lebo sa bojím že ked ma to takto chytí znova pôjdem rodiť chorá!!!!

zumza
17. jún 2014

skus si robit sipkovy caj, najlepsie keby si mala "normlane" sipky, a cibulovycaj na hrdlo a vela ho pi, lez, odpocivaj a papaj vela ovocia. pripadne si kup rakytnik, ten je na imunitu. mna na konci tehu chytila chripka a dost silna a takto som sa vyliecila, nechcela som jest tabletky. ale kedze si mozno aj tesne pred porodom, skus sa spytat na nejake homeopatika v lekarni. drzim paste, skore uzdravenie!

latvia
17. jún 2014

@mirinda82 z liekov jedine paralen, nejake lokalne liekz, myslim ye nejake cmulatka mozes, kloktaj hrdlo bud slanou vodou, salviovym cajom,alebo inym dezinfekcnym roztokom {aj listerine na hygienu v ustach}. ina domace lieky ako pisala
@zumza a homeopatika, to ti poradia v lekarni.

ostap
17. jún 2014

ja som bola takto brutal chora 2 tyzdne pred porodom, na silvestra. sviatky, vsetci lekari dovolenkovali...homeopatika ani caje mi vobec nezabrali, tak som si povedala, ze co uz by sa mohlo v tomto stadiu pokazit 🙂 a nasadila som panadol, hned mi bolo lepsie a ked som to potom vravela gyndakovi, len na mna pozrel ze normalka, mohla som si to dat hned 🙂 a maly je teda uplne ok 🙂 skore vyzdravenie prajem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli