Som v 7. týždni a mám už trojtýždňové špinenie - hematóm

veronikaa006
25. mar 2021

Ahojte, od začiatku tehu som týždeň špinila potom som krvacala 4 dni a od vtedy opäť špinenie už týždeň a pol. Mali ste aj vy také dlhé špinenie pri hematome? Teraz som 6tt +5. Už som z toho taká nervózna. Zajtra mám kontrolu dúfam že bude všetko v poriadku. V kuse som z toho špinenia v strese. Je to už moje tretie tehotenstvo no predchádzajúce 2 boli mimomaternicové. Veľmi bábo chceme.

miirka123
25. mar 2021

@veronikaa006 ja som tiež špinila zajtra idem na kontrolu neviem či mám hematon alebo nemám 🤷🏻‍♀️ Ale držím palce aby to dobre dopadlo a v novembri aby ste sa tešili z bábätka 👶🏻

renka30
25. mar 2021

Mala som hematom, spinenie, krvacanie, ked som krvacala, hned som volala sanitku, muz nebol doma, sup nemocnica. Tam ma prijali a automaticky uz ze zacinajuci potrat, taka hnusna lekarka tam bola. Dva tyzdne si ma tam nechali ale cele tehotenstvo rizikove. Ale vsetko dobre dopadlo dnes ma dcera takmer 10 rokov🙂

roztlieskavacka
25. mar 2021

Je to individuálne. Ja napríklad som hematóm mala od začiatku a žiadne krvácanie ani spinenie som nemala. Každopádne je lepšie ked hematóm vyjde cez to spinenie.

vaneska
25. mar 2021

@veronikaa006 ahoj, ja som spinila a neskor mala aj hematom. Spinila som od cca 6-7tt a odvtedy som aj brala duphaston a ascorutin velke davky. V podstate to trvalo do 17tt nejak, to som bola na amniocenteze a uz som bola v stadiu vysadzania liekov. Drzim palce, ono je to stresujuce velmi a narocne ale skus byt v klude, moc sa nenamahat a treba len verit a vydrzat. Ja som neskor porodila v 28tt predcasniatko ale to so spinenim nemalo nic spolocne. Ono je to tak ze co sa ma stat sa stane.

veronikaa006
autor
25. mar 2021

@vaneska takže si špinila poriadne dlho. Aj ja beriem progestenalle, ascorutin a ešte aj cyclonamine proti krvácaniu. Som na pn takže oddychujem. Dúfam že všetko dobre dopadne .

veronikaa006
autor
25. mar 2021

@roztlieskavacka prečo je lepšie keď výjde cez špinenie? Nebolo by lepšie keby sa vstrebal?

luci_ba
25. mar 2021

@veronikaa006 Ahoj, tak čítam že sa Vam podarilo? ;)Držím palce nech to nieje nič zle

veronikaa006
autor
25. mar 2021

@luci_ba áno podarilo 🙂 držím palce aby si sa aj ty čoskoro dočkala ❤️

1katyka1
27. mar 2021

@veronikaa006 ja som mala a uzivala som Progestanelle na vkladanie az do 16tt a kludovy rezim, hematom sa casom vstrebal

veronikaa006
autor
27. mar 2021

@1katyka1 ako dlho trvalo kým sa vstrebal? Takže si nemala špinenie vôbec?

1katyka1
27. mar 2021

@veronikaa006 ja som mala spinenie iba 1den ,resp.to bolo take silnejsie spinenie, isla som na pohotovost a predpisali mi tie tabletky na vkladanie a potom uz nic nebolo. Na dalsej kontrole nna utz uz doktorka vravela ze hematom sa zmensil alebo vstrebal uz nviem presne ale uz ho tam nemam

veronikaa006
autor
15. apr 2021

Opäť som v nemocnici, začala som krvácať a mám nový hematom.

simisi
15. apr 2021

@veronikaa006 ja som krvacala silno,ako pri menzese,prijali ma v 5+3 po dvoch potratoch.V nemocnici som bola do 10 tyzdna,potom som este chvilu spinila a dcerka mala v novembri 10 rokov.Drzim palce

veronikaa006
autor
15. apr 2021

@simisi ďakujem. Ja som tiež silno krvacala v 5tt v nemocnici som bola 4dni a teraz v 9tt som zase začala krvácať. Také to sú stresy ☹️

luci_ba
15. apr 2021

@veronikaa006 och práve som dnes na teba myslela ako sa máš😔 čo povedali lekári?

veronikaa006
autor
16. apr 2021

@luci_ba nejaký nový hematom sa mi urobil. Dávajú mi lieky proti krvácaniu ale stále špinim čerstvou krvou.

luci_ba
16. apr 2021

@veronikaa006 nech je čím skôr lepsie, daj vedieť 😇

veronikaa006
autor
16. apr 2021

@luci_ba no teraz mi povedali že v pondelok urobia usg. Ale do pondelka ďaleko a chcem vedieť či je bábo ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre