Špinenie v 7. týždni

zuzka9090
20. júl 2020

Ahojte babi chcem sa opytat či máte stym to skusenosti som tehotna v 7-tyzdni ale spinim krv bola som utv2X v nemocnici stym u nás v Rakusku no Prvy krát mi dali paracetamol lebo som mala bolesti pod bruskom a 4dni nato som krvacala tak som isla opät do nemocnici tam mi povedali ze je vsetko v poriadku ze srdiecko bije plodu a dali mi nato arefam 200 no spinenie prestalo o 3 dni dnes som bola u mojho gynekologa na prehliadke povedala som mu ze som bola v nemocnici a ze mi doktor napisal do lekarskej správy aby mi urobil test na štitnu zlazu ze to môze byt aj z toho on mi test neurobil ale lieky nato predpisal prisla som domov ale krvacat som začala cervenu krv ako ked zacne menstruacia spinenie ale už o niečo viac bolesti nemam ale som v strasnom strese preto ze neviem na com som myslela môže to byt hormonmy? .... za kazdu odpoved dakujem

nihann
20. júl 2020

@zuzka9090 Ahoj tet ko proživam ja meška mi menz 3dni bolest prsou tmave bradavki a dneska špinim krv je taka červeno hnedava.tehotensky test sem si delala dneska a mam tam slabu carku skoro ani vidno ju

lucinka1988
20. júl 2020

@zuzka9090 ja som takto naposledy potratila😐jasnocervena krv je väčšinou zle znamenie, ale možno to nebude tvoj prípad, na to ti najlepšie odpovie len lekár.. Drzim palce!!

zuzka9090
autor
20. júl 2020

@lucinka1988 dakujem moc ja uz krvacam aj po ultrazvuku dnes som bola u genekologa a potom som zacala krvacat

lucinka1988
21. júl 2020

@zuzka9090 tak sa drž, nech to akokoľvek dopadne, bude to tak, ako ma byť a každá skúsenosť Ťa posunie ďalej!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre