Špinenie v cca 5. týždni

pat_pet
29. apr 2023

Ahojte baby... prepáčte že vytvaram diskusiu ktorá tu už asi viac krát bola.
Lenže som pred týždňom zistila, že som tehu. K doktorovi idem 2.maja. chcel aby som došla co najskôr na koľko som v januári bola na kyrete koly MA 8tt...
Tak téme; dnes som si na toaletnom papiery nasla svetlo hnedy výtok . Veľmi ma to vystrašilo.... mam mat že nsa niečo deje s nim niečo zle? Dnes som do večera v práci....😔
Baby strašne sa bojím, až cítim smjak sa zvnútra chvejem. Bojim o to male. Po bábätku túžime obaja.

deti95060810
29. apr 2023

hnedý výtok je ešte Ok... zle je, ak je čerstvá jasná krv...

miskamicha
29. apr 2023

@pat_pet tazko povedat co sa deje. js som mala hnedy vytok v den ked dom nala dostat menzes a bum biochemicke,opakovane. v uspesnom tehu krvacanie do 16tt. taky cas len kludovy rezim popripade vaginalny progesteron a cakat. drzim palce !!!!

moni106
29. apr 2023

@pat_pet kup si ascorutin.je volnopredajny a na zastavenie krvacania.a plus magnezium odporucam.

ankare
29. apr 2023

@pat_pet chod sa dať skontrolovať. Držím palce!

mima1608
29. apr 2023

Ja som mala špinenie v 9tt. Išla by som na pohotovosť na tvojom mieste. Ja som vtedy dostala injekciu, plus mi predpísali lieky - Ascorutine a Progestanelle. Brala som ich do 15tt.

wishes
29. apr 2023

drzim palce, len nech vsetko dobre dopadne 🙏

naatty10
29. apr 2023

@pat_pet ahoj prosím tá po akej dobe po kyrete si otehotnela ? Držím place ❤️

pat_pet
autor
30. apr 2023

Ďakujem za reakcie
Keby sa to opakovalo isto idem na pohotovosť...od vtedy nič a bolo toho tak ani nie na vankúšik ukazovaka.
Ako som došla domou nohy hore a kludový režim, kŕče nemám, ale strach mam ešte stále a ten cítim akurat na žalúdku.

pat_pet
autor
30. apr 2023

@miskamicha
Krvácanie myslíš, ako riadnu jasnú krv? A doktor ti aj niečo predpísal?

kikulienkadd
30. apr 2023

Ahoj,podľa mňa si daj kludovy režim a počkaj na lekára 2.5. Držím palce,nech ste v poriadku 🍀

pat_pet
autor
30. apr 2023

@naatty10
Prvé tehu potvrdené 6.12. Kde bolo vidieť akciu srdiečka
Ďalšia kontrola 3.1. Kde oznámili ze bábätko postalo vo vývoji
A 5.1. Bol kyret...ptm sa mi menzes rozhádzal mierne z 25 na 27, 28...
A keď som dostala 28.3. Sme sa nejak zhodli ze to už skúsime ( pravda s veľkým strachom z mojej strany). Teda po 3cykolch sme sa zacali snazit.
A 21teho apr. den pred očakávanou som mala poz.test ten ultra včasný- po 3 dňoch krásne hrubé čiary.
Len teraz toto...

naatty10
30. apr 2023

@pat_pet Držím palce ❤️ Tak sa to podarilo celkom rýchlo 😍 dúfam že aj nám sa raz dva zadarí ❤️

pat_pet
autor
30. apr 2023

@naatty10
Aj prvé sa nam zadarilo do mesiaca, ale ako rýchlo prišlo tak aj odišlo žiaľ 😞
Ďakujem aj ja sa stále uisťujem; ze bude dobre teraz. 💓
Ty si ako dlho po kyrete? Ak smiem vedieť.

naatty10
30. apr 2023

@pat_pet kyret bol 14.4.2023 takze krátka doba ešte po pol roku snaženia sa … 24.2.2023 boli dve čiarky no a 12.4.2023 na kontrole už nebilo ❤️… takze chcem počkať na prvú M čo ako bude s určite sa chceme snažiť znovu …

miskamicha
30. apr 2023

@pat_pet ano..riadne jasna krv opakovane. a nikdy sa neprislo na pricinu. ja som uz pred tehu brala vaginalny progesteron kedze uz ako 25 rocnej sa ki skratil cyklus na 24 dni a zistila sa u mna velmi nizka ovarialna rezerva. a taktiez lutealna insuficiencia. bud v klude ..verim ze tentokrat to vyšlo

pat_pet
autor
30. apr 2023

@naatty10
Držím ti palčeky vám to na druhy krát vyšlo 😊 mňa doktor strasil ze menzes mize prísť o dosť neskôr po kyrete. Nakoľko bola sliznici vraj homogenna, ae prišla včas ako mala. Vybrala som ATB a plus som 2 mesiace pila alchemikovy čaj.

naatty10
30. apr 2023

@pat_pet brala si Atb ? … áno cajik pijem pravidelne … pomohlo to to cítila si nejakú zmenu ? … ďakujem držím palčeky aj tebe určite sa niekdy ozvy ako sa mate 👶🏼❤️…

pat_pet
autor
30. apr 2023

@naatty10
hej brala gynekolog mi hneď predpísal ako zistil MA. Paradoxom bolo ze ked som bola konecne po zakroku, ho som bola doma uz o 4tej mi vecer o pol deviatej volali, ze mam predpisane atb. Tie isté co gynekológ. Pritom som to diktovala doktorke, ze uzivam. Pravdu? Asi ani moc nie, len to potrebujem čas na zahojenie...
Dneska pod večer zasa také jemne spinenie len na papieri... takže obavy mam veľké. Zajtra asi cely deň bude kludovy... až ss bojím utorka.

naatty10
30. apr 2023

@pat_pet to ti verím slova ako mysli pozitívne veľmi nepomáhajú ale verím že to bude dobre ❤️ Budem na teba v utorok myslieť ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre