Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie v tehotenstve

anicka_dusicka
23. jan 2015

Ahojte dievčatá, som asi v 4tt. a začala som mať hnedý výtok. Čítala som že je to obvyklé, ale na druhej strane môže znamenať aj problémy? Je piatok nikto na gynde už nerobia mam isť na pohotovosť?

trgypadl
23. jan 2015

@anicka_dusicka kedy si mala poslednu menstruaciu??tehu test bol pozit?

mishurka
23. jan 2015

Isto zbehni na pohotovost, pre tvoj lepsi pocit. Nechcem strasit, ale ja som v 10.tt zacala tiez spinit, myslela som si , ze to nic nie je a nakoniec som zbehla na pohotovost a podstupila cistenie. ale nemusi to byt tvoj pripad, lebo vela zien spini takto nazaciatku. drzim palce

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

meškala mi nenštruácia týžden bola som u lekárky ta mi povedala, že je tam len mala dutinka, že mam prisť o dva tyždne, je to len začiatok tak neviem čo si mám o tom myslieť

pizik
23. jan 2015

Urcite by som zbehla na pohotovost. Ja som takto spinila pri kazdom tehotenstve, dve skoncili potratom a dve sme uspesne zvladli. Takze to moze byt v poriadku ale aj nemusi. Radsej tam ist ako sa zbytocne doma stresovat...

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

ona mi sice dala aj duphaston, ked budem mať ružovy výtok o hnedom nevravela nič, že ako prvá pomoc, tak som si ho zobrala ale neviem či mám isť ešte k lekárovi....

trgypadl
23. jan 2015

@anicka_dusicka kedy bola posledna menzes??

mt22
23. jan 2015

ja som tiez prve potratila v 7 tt a druhe tehotenstvo som cele mala problem s krvacanim, lebo sa mi stale robili hematomy, ale zvladli sme to 😉

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

15. decmbra 2014
@trgypadl

vladulik123
23. jan 2015

ahojte ja som v 13 týždni a užívam duphaston a ascorutin bola som aj v nemocnici a tam my povedaly ze tmavý výtok nič nieje ak by bolo krvácanie ako pri menstruacii zevraj to je zle...tak držím palce 🙂

trgypadl
23. jan 2015

@anicka_dusicka teraz si 5+4, to je velmi malicko este, ak Ti dala duphaston, tak ho pekne uzivaj bez ohladu na to, ci je vytok ruzovy, alebo hnedy

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

@trgypadl takže nemám isť na pohotovosť, lebo rano som sa necitila najlepšie mala som mierne zvyšenu teplotu a bolesti v podbrušku :( a teraz sa objavil ten vytok

linee
23. jan 2015

@anicka_dusicka sama jsem si tim prosla a mohu ti jenom doporucit, aby si se uklidnila. Stane se, co se ma stat, nijak to neovlivníš. Mirne vyssi teplotu a vytok muzes mit z toho uhnizdovani. I bolesti v podbrisku jsou normalni. Pokud to nebude ok, objevi se většinou lehke krvaceni svetlou krvi - to spoznas, ze to není v poradku. Takze se snaz dat do klidu a počkej na pristi kontrolu a snaz se uklidnit. Drzim palce, at vse dobře dopadne

trgypadl
23. jan 2015

@anicka_dusicka mierne zvysena teplota je kolko???ak zacnes krvacat, tak vtedy chod na pohotovost

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

@trgypadl 37,4

trgypadl
23. jan 2015

@anicka_dusicka to je este v pohode teplota,merala si ortutovym?

anicka_dusicka
autor
23. jan 2015

hej hej tym klasickým, nie digitálnym...

kattyy3
12. feb 2015

Ahojte baby ja som v 11t teda ho zacinam a pred par dnami som zacala spinit aj s krvou. Mala som 3 dni po sebe kontrolu dokonca sme boli aj na pohotovosti kde mi urobili rozbor krvi zkontrolovali hcg a urobili ultrazvuk a vraj vsetko ok ze nevedia preco krvacam tak beriem teraz magnezium a musim odpocivat. Stale spinim, mate s tym niekto skusenosti ako dlho to trvalo vam a preslo to? Velmi sa bojim ale myslim pozitivne

stella1968
15. feb 2015

V januari som otehotnela,v case ms som mala hnedy vytok,takze som si myslela,ze sa to nepodarilo,ale kedze sa mi nechcela rozbehnut,tak som si urobila test a boli tam dve ciarky,bola som stastna,lekar potvrdil tehu v 6,tt.ale videl prazdny gestacny vacok,upokojil ma ze je to prilis malicke aby tam nieco bolo vidno,teraz vo februari znovu v case ms hnedy vytok,palenie,sla som na pohotovost,zasa sono,prazdny gest,vacok,ubezpecenie ze je predcasne robit nejake zavery,dostala som duphaston,vraj lezat mozem aj doma,tak som lezala a stale viac spinila,potom uz aj krvacala,nakoniec som o dietatko vcera prisla.Takze chod pre pokoj duse k lekarovi,aj ked ja som od zaciatku akosi v podvedomi tusila ze nieco nie je v poriadku.Drzim palce,nech ti vsetko dobre dopadne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli