Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinili ste - krvácali ste v tehotenstve?

fazulka11
26. jan 2013

Pred par minutami som zistila komplikaciu. Ide pravdepodobne o spinenie. Neviem, ci to mam riesit hned a ist na pohotovost alebo cakat do rana... Prosim, ak niekto mate uzitocnu info a este nespite, tak poradte :( dakujem
som v 15tt

michaela18
26. jan 2013

urcite chod k lekarovi,aj hned.ja som tiez spinila a nastastie som si maleho zachranila,ked to tak mozem povedat.drzim palce,dufam ze som ta nevyplasila.ale urcite budes spkojnejsia ked sa na teba pozrie lekar,nic to nemusi znamenat.drzkaj sa 🙂

barny
26. jan 2013

ja som zacala krvacat v 16-tom tt, hned ma mm zobral do nemocnice, nastatsie vsetko dobre dopadlo, urcite by som isla do nemocnice ( mna mm viezol do nemocnice po desiatej vecer na mikulasa) drzim palce nech je to ok

janka2501
27. jan 2013

Treba ist k kekarovi. Ja bola pocas tehotenstva 4 krat na pohotovosti co som mala spinenie. Radsej chod,a budes mat klud a malinke bude vysetrene. Necakaj aby nedajboze horsie nebolo. Nech vsetko dobre dopadne. 🙂

atrami
27. jan 2013

k lekárovi určite, ja som len na začiatku v 6. t.t.

yvette351973
28. jan 2013

Ahoj ja som tiež začala špiniť,potom krvácať a nakoniec mi odtiekla plodovka,bola som v 14tt,nechcem ťa strašiť ale určite utekaj do nemocnice aby si predišla komplikáciam!Vela šťastia!!!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli