Strach z predčasného pôrodu v 25. týždni

katuli3nocka
17. júl 2014

Ahojte dievčence, v nedeľu odchádzame na takú "tehu-dovolenku" ku mojej krstnej do Kolína do Čiech. Doteraz som sa tešila a všetko bolo v pohode, ale včera som sa začala báť, že sa niečo stane a ja začnem rodiť skôr ako mám. Mali ste aj Vy taký pocit, keď ste išli niekam na dlhšiu dobu? Neviem, ako sa toho pocitu mám zbaviť a už som z toho troška na nervy☹
Ďakujem🙂

ichbinich
17. júl 2014

@katuli3nocka:
Strach som nemala, a to som bola pokrocilejsia tehotna ako ty a sla som dalej 😉
Pozri, ides do civilizacie. Nejdes niekde do tramtarie, bez lekarskej starostlivosti a bez znalolosti jazyka. V Koline maju nemocnicu, lekarov a dohodnes sa po slovensky 😉
Takze sa sustred skor na to, ze budes mat trochu zmenu programu, a ak tvoj lekar nema namietky, tak preco nie. Vid to skor pragmaticky, ze urcite je v Koline aj po ceste tam dostupne zdravotnictvo 🙂
Vsetko dobre!

katuli3nocka
autor
17. júl 2014

@ichbinich Ja iba veľmi stresujem asi a možno aj zbytočne🙂 Ďakujem moc za radu a určite začnem nad tým premýšľať takto🙂

bonaqa2013
17. júl 2014

Daj si niečo na ukľudnenie, ale aby to mohli aj tehotné maminky. Určite Ti poradia v lekárni - tým je všade dosť, takže problém vyriešiš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre