Stres, rozčúlenie a nervy v tehotenstve

merlin796
18. okt 2016

Som tu nová a mám iba 21rokov a neviem sa v nejakých veciach vyznať, Veľmi ma trápi som v 23 týždni tehotenstva a poslednom obdobi som mala kopu stresu ,hadiek, veľmi som sa ľahko rozčúlila bola som pajedná a hlavne som si aj pokričala, mali sme s mužom takšie obdobie kvoly sťahovaniu lebo moja rodina snami nespolupracovala a ešte nám to viacej zatažovali ,boly tak arogantni že mam voči ním do teras nenávist a zlosť ked ich len vidím hlavne na surodencov čo su ešte rodičovskom dome odkial sme odchadzali s mužom ,dnes sme s mužom prespali poslednu noc v rodičovskom dome , uš dnes odchádzame do našho nového domčeku 🙂 Myslite že by tie hátky čo som zažívala mohli ubližit niako babetku lebo kelo razi aj silno kopkalo pri tom stresovom obdobi čo trvalo dosť týždnov a veľmi ma to trapi čo som za tie týždne zažila či som mu niako neubližila , myslite že sa ešte da všetko napraviť do toho porodu ked uš budem kludná a spokojna a uživat si tehu aj s mužom ????🙂

gir
18. okt 2016

Hlavne kľud a nenávisť je dosť silná emócia. Máte vlastný domček, nič nerieš, nech si každý žije svoj život. Teš sa na bábo a je to pravda : mamka v pohode - bábo v pohode. 🙂

januska20
18. okt 2016

@merlin796 ja som v tehotenstve dost plakala a bala som sa,ze maly bude taky uplakany,nekludny,ale je uplne v pohode - taky zlatusik.. 😵

extempore
18. okt 2016

Ty sa hlavne douč pravopis moja. Strach a hrôza toto čítať...

moni244
18. okt 2016

Zbytocne riesit, co bolo, teraz mate vlastny dom, cize klud a pohoda a budes mat dost casu povenovat sa pravopisu

merlin796
autor
18. okt 2016

@extempore júúj prepač som si to neuvedomila aj všetkým ostatnym čo to čitate....alee ďakujem za upozornenie a neviete ako sa to da upravit?????

lenka_samorin
18. okt 2016

ešte máš veľa času do pôrodu, bábätko už bude vnímať aj zvuky zvonku, tak sa mu môžeš pekne prihovárať a to prospeje jemu, tebe a ak to budete robiť spoločne, tak aj mužovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre