Stretli ste sa s diagnózou ,,Aortálny isthmus: pozitívna diastola" pri prenatálnom ulrazvuku?

visna6
9. máj 2019

Dobrý deň,
nenašla som odpoveď na svoju otázku, tak zakladám toto vlákno.
Stretli ste sa niekto pri ultrazvukovom vyšetrení s týmyo parametrom a údajom .. aortalny isthmus: pozitivna diastola????
Lekár mi nič nevravel, len keď som si doma spätne čítala správu z ultrazvuku a všetky údaje o bábätku, ktoré tam zapísal, naššla som aj toto a neviem sa nikde dopátrať k tomu, čo to vlastne znamená? Je srdiečko v poriadku?

visna6
autor
10. máj 2019

Nikto s niečim podobným??? :-/

ink
11. máj 2019

ahoj, počuj, skús sa spýtať tu : https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

je to anonymné a zadarmo. JE to MUDr. Nosáľ

visna6
autor
11. máj 2019

@ink dakujem 🙂

majkapple
12. máj 2022

@visna6 môžem sa opýtať ci ste sa vtedy dozvedeli odpoveď na svoju otázku ohľadne tej pozitívnej fiastoly ze co to vlastne znamená? Bola som na sono a tiež to mam napísané a lekár tiež jic nevravel ze by niečo nemalo byt v poriadku

visna6
autor
16. máj 2022

@majkapple ja už ani neviem :D ale nebolo to nič zle 🙂

22marcelka0105
1. jan 2023

@visna6 ahoj, aj mne to doktor napisal do spravy, tak dufam ze to nic zle nie je…

majkapple
1. jan 2023

@22marcelka0105 ahoj... Môj malý ma 5 mesiacov a je úplne zdravý takže asi to je niečo pozitívne co ma tak byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre