Striedavá bolesť v 5. týždni

olla
18. nov 2014

Ahojte. Som v 5tt., lekár mi to potvrdil už v 2tt. Mávam však menšie bolesti v podbrušku. Najskor to boli bolesti ako pred menštruáciou , čo som samozrejme pokladala za normálne. Pred týždnom som mala bolesť v lavom boku, asi vaječníku a dnes a včera v pravom. Nie je to žiadna ukrutná bolesť a nie je nepretržitá. Pár krát denne ma jemne zabolí. Viem že sa má rozpínať maternica . Budem prvorodička a neviem či mám ísť s týmto k lekárovi či čo. Nechcem byť taká čo otravuje pána doktora s banalitami a preto mi povedzte vy? je toto ok? Ostatné príznaky su v poriadku akurát dnes nadránom o 4 som vstala a strašne sa mi točil svet a zalial ma pot. Výtok mám maličo, biely alebo vodnatý.Nízky tlak mám odjakživa. Mala ste to niektorá podobne? porádíte dievčatá? Ďakujem

nikaferko
18. nov 2014

Ja mám tiež nízky tlak a bolesti ešte doteraz a to som v 25tt ,mna niekedy tak bolelo bruško a v podbrušku že som sa ani z postele nevedela postavit,ale to je tak proste že to behom hodinky prejde a hotovo ja si myslim že to všetko patri k tehotentstvu a kvoli tomuto nemusis behat za doktorom ,kup si magnezium a ked mas nejake bolesti daj si ho a vyložit nohy klud a ono to prejde 🙂) neboj sa a hlavne vela zdravička Vám prajem 🙂

kiki68
19. nov 2014

@olla ale to je normalka, to tak ma byt. Mozno Ti bude aj vselijako,ze budes citit uplne ine casti tela,az si to nebdues vediet vysvetlit. Kazde tehu je ine,ale toto mava velke percento zien. Je to od toho,ze sa tam vsetko musi davat inak,aby to vytvorilo miestecko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre