Sú bežné veľké bolesti v krížoch na začiatku tehu?

anavila
28. máj 2009

ahojte. som asi v 5tt. A hrozne ma bolia krize, moč mám v poriadku, a neviem co to moze byt...celkovo som aj strasne unavena, hoci spanku mam dost...som podrazdena a mrzuta z toho vsetkeho. Myslite si ze je to bezne???? Nemozem sa ani zohnut, a ked sadam do auta, to je katastrofa!!!!!

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 si tehotna, zo slovenska, momentalne v cechach a ako Tehotnu ta odmietaju vysetrit????? Nemas poistenie?? Divne to je.

petka529
17. aug 2018

Inak ja som Petra ,cakaš babetko ?

petka529
17. aug 2018

Ano niesom poistena tim padom ma niektory lekary nechcu vyšetrit ked zatelefonujem tak mi povedia ze budem musiet ist na ine višetrenie a ze oni ho neposkituju a poslu ma prec

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 ano som v 26tt... No tak neviem jedine si zaplatit sama vysetrenie. Je to nezodpovedne od teba byt neopistena v zahranici a este aj tehotna... Zbehni zatial aspon do lekarne nech ti poradia

petka529
17. aug 2018

@hennyinnsbruck dakujem za radu .a ako sa dary v tehotensve cakas dievcatko ci chlapceka 🙂 ak ti nevadi ze sa pitam .niesom nezodpovedna pracovalA som tu a pred tyždnom ma ukončili tak tim padom mi skončilo aj pojistenie ..idem skusit skočit do tej lekarne dakujem za radu .

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 a taaaak.. Mam bezproblemove tehotenstvo klop klop klop..... Vyzera to na dievcatko. Vy uz viete pohlavie? Zbehni a nezabudni povedat ze si tehotna. Asi ti daju nejaky caj (nie vsetky caje smies)

petka529
17. aug 2018

@hennyinnsbruck tak to je super aj ja idem mat dievčatko velmi sa tešim no trošku sa aj bojím .ano za chvilku mi ide autobus pojdem tam.a kolko maš rokou ?

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 neboj sa...😊 Ja mam vyse 34

petka529
17. aug 2018

@hennyinnsbruck takže už pripravena ...už som potratil bojím sa že sa mojmu babëtku niečo stane už by som to neprežila .mam strach som natom finančne dost zle a ja nechcem aby moje dietatko ...fu ani radšej nepokračujem ...

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 musis mysliet pozitivne 👌👌👌👍👍👍

petka529
17. aug 2018

@hennyinnsbruck neviem či si móžem misliet pozitivne ,vieš som velmi štastna no ked nemóžeš dat babëtku to všetko čo by si chcela zabija ta to

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@petka529 no co ti na to napisat.... Mala si nieco setrit ked ste sa o babo snazili.... Alebo to bola nehda??? A negat mysliet ublizuje nie len tebe ale ale aj babetku

petka529
17. aug 2018

@hennyinnsbruck no neplanovali sme babo bola to nahoda velka nahoda posilovala som a brala som vseliake prasky bolo vylucene xe otehotniem no stalo sa vobec niesme pripraveni sme spolu 7rokou a nic az teraz

ruzi24
9. apr 2019

Ahojte, mam na vás jednu otázku.
Strašne ma bolia kríže, pod bruškom cítim taku brniacu bolest, stále som unavena, stale by som spala, napínama ma ale nezvraciam.
Môžem byt tehotná??? Môžu to byť priznaky tehotenstva??

ruzi24
9. apr 2019

@ruzi24 a ešte bolesti pod bruškom zvikávam mať ako pred menštruáciou

marikahor
30. aug 2019

Ahojte, v pondelok sme boli na inseminacii a od stredy a neskutocne boli krize. Pocas predchadzajucich ovulacii som mala tiez bolesti krizov, ktore trvali max den a neboli takeko silne. Ma niekto z Vas s niecim podobnym skusenost?

Dakujem

Pekny den

0904537277
25. aug 2020

Ahojte môže mi niekto poradiť ze koľko trva bolesti kríze

stanislavadobos
13. okt 2021

Ahojte chcem sa opýtať som tehotná 9tt a neskutočne ma bolí nad zadkom chrbát kĺby neviem určiť bolesť ale až tak že neviem dostupit na nohu, čo vám také na to pomohlo ? Ďakujem

danidaniela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre