Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Svrbenie tela v 13. týždni

lady36
19. nov 2015

Som v 13tt a uz 4 dni ma neznesitelne svrbi cele telo.Pokozka hlavy,tvar,ruky.Najhorsie je to od pol pasa hore,a stupnuje sa to vecer.Pecenove testy a cukor mam v poriadku.Stretli ste sa s niecim takym.Dakujem za kazdu odpoved.

tanita007
19. nov 2015

Ahoj,áno ale ja som mala v oboch tehotenstvách hepatopatiu.Tela ma svrbelo asi od 6 mesiaca.Bolo to hrozné.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lady36
autor
19. nov 2015

Ale ja nemam ziadne pupaky,ani suchu kozu,nic take.

lady36
autor
20. nov 2015

A môžem si dať na noc dithiaden aby som sa aspoň trochu vyspala. Lekár mi ho síce odporučil ale rada by som počula názor niekoho kto užíval dithiaden v tehotenstve. Nemôže sa bábätku niečo stať?

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
okataivana
20. nov 2015

@lady36 vydrzat!!! mna při dcere svrbelo na zbesnenie, při synovi to bolo menej, ale tiez svrbelo.musis vydrzat , ber to pozitívne aspoň ti to pripomína ze v tebe rastie novy cloviečik
silne pevne nervy!

schely
8. jan 2016

@lady36 ja som v 14. tt a telo ma svrbelo od zaciatku a skoncilo to asi pred 2 tyzdnami. V resp. neskoncilo uplne ale uz je to ovela miernejsie. Najprv som myslela ze je to alergia, robili mi aj pecenove testy, zakazali jest orechy, med, mak, rajciny, proste vsetko co ma viac alergenov a nic nepomahalo. Dithiaden som sice nebrala ale alergologicka mi dala Zenaro ze ked bude najhorsie. Snazila som sa to vydrzat aby som zbytocne nejdela lieky, ale sama vies ze sa to niekedy neda vydrzat. Kolegyna mi odporucila natierat sa kokosovym olejom a pomohlo to a tiez som nemala suchu pokozku. Urcite vyskusaj ten olej. Krasne vonia, urcite neuskodi babatku a pomoze ti 🙂

kim_rossi_stuard
8. jan 2016

a co stitna zlaza? tu mas v poriadku ? 😕 😕 😕 😕

svetluska85
23. feb 2016

Mňa tiež svrbí chrbát. Urobili sa mi také škaredé vyrážky. už ich mám aj na bruchu. Strašne svrbia a bolia. Nebola som na žiadnych vyšetreniach. Moze to mať niečo spoločné s pečeňou? Mam ísť na kožné? Alebo na gynekológiu?

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybjar
23. feb 2016

@lady36 ahoj, ja by som dala zopakovat tie pecnove testy - lebo ak by boli zvysene hodnoty, tak to moze byt nebezpecne pre babatko...ja som mala hepatopatiu ku koncu tehu a svrbelo ma cele telo...lekari mi v TO nemocnici nasadili zle lieky :(, zabrali az lieky od hepatologa...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli